Survivor'ı seyrediyor musunuz? Seyrediyorsanız kimi, neden destekliyorsunuz? Sizce kim kazanacak?

Survivor'ı nasıl buluyorsunuz, seyrediyor musunuz ? seyrediyorsanız kimi niçin destekliyosunuz ? peki sizce yarışmayı kim kazanacak ?

Hayim Kohen - link

Survivor Hasan - link

Anıl Tetik - link

Begüm Yücetan - link

Nihat Altınkaya - link

Cevher - link

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• İzlemiyorum be hacım ama Mustafa Topaloğlu gitmediyse iyidir iyi :)))

0|0
    0|0
    • :))), gitmeseydi iyiydi gülüyoduk ama gideli biraz oldu be hacım... çok şey kaçırmışın.

• :)) ne bileyim hacım izlemiyoz ki.Gitmeden saçını 3 e vurdurmuş soruyolar niye 3 numara cevap pimi çekilmiş bomba niteliğinde hacım malum gidiyoz diyo traş olamayız bir süre :D :))))

• Eywallah hacım teşekkür ederim...

Kızlar Ne Diyor 8

• anıl :) duruşuyla söyledikleriyle davranışlarıyla 1. hak eden o bence :)

0|1
    0|0
  • Nihat iyi insan

0|1
    0|0
  • arada bakıyorum hasan hak ediyor bence.

0|0
    0|0
  • Cevher. Saçlarını seviyorum.

0|0
    0|0
    • karakteri ve tipi iyidir bi şey diyemem ama yarışmalarda yatıyor maşallah ! bence hiç hak etmiyor o yarışmanın birinciliğini...

• Anıl hem hareketleriyle hem kuvvetiyle hak ediyor

0|1
    0|0
    • başka favorilerde var ama bende ilk olarak Anıl'ın 1.ci çıkmasını isterim.

• Begüm

0|0
    0|0
    • yarışma performansına göre kızların en iyisi begüm çıktı, erkeklere kafa tutuyor elinden geleni yapıyor.

• hayır izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Cevher ve hasan

0|0
    0|0
    • Hasan hak edenlerden biri ama aynı şeyi Cevher için söyleyemeceğim.

• tamam Cevher senin olsun, al tepe tepe kullan zati resmine baktım saçlarınız filan aynı, senin erkek versiyonun o... :))

• evtt birbimizin icin yaratilmissin falan:D ama yokyaaaharbi

Erkekler Ne Diyor 4

• Hasan hak ediyor,almeda cok tatlı..

0|1
    0|0
  • nihat i destekliyorum güçlü biri

0|1
    0|0
  • nihatı destekliyorum. kimse sevmiyo adamı adam da yalakalık yapıp bişiler yaptırmıyo.

0|1
    0|0
    • nihat biraz sert bi adam, kimseye eyvallahı yok, bu yüzden sevilmiyor ama bu bir kusur değil. hem o adada 2 aydır açlar. ben anıl'ı destekliyorum, o olmassa Nihat olsun.

• hayır seyretmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...