Yabancı dizi önerir misiniz lutfen?

Su anda izledigim diziler Fringe ve Shameless. Onun disinda yabanci dizi onerir misiniz? Konularini kisaca yazarsaniz sevinirim

Güncellemeler:
Su anda izledigim derken simdiye kadar izlediklerim yani

0|1
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• Sherlock holmes. Dahi bir dedektif in hikayesi. Muhteşem bir zeka ile yazilmis bir senaryo.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Prison break
    Arrow
    Breaking bad
    How i met your mother
    Spartacus
    Game of thrones
    2 Broke girls
    The big bang theory

Konuları yazmaya üşendim açıkcası imdb de veya sinema/dizi sitelerinde özet geçiyorlar oradan bakabilirsin.

0|0
    0|0
  • supernatural gerilim

0|0
    0|0
  • Californication da bitti, bitmeseydi eyiydi.

0|0
    0|0
  • The Walking Dead

0|1
    0|0
  • eicyi vermişsin vazgeçtim cevap yazmaktan. oysaki 30civarında dizi vardı hertürden örnek verebilirdim. neyse kısmetse başka soruya:)

0|0
    0|0
  • Suits izleyebilirsin. Ofis yaşamı genel olarak. Çok başarılı bir avukatla alakasız ama zeki bir gencin yolları kesişir ve...

0|0
    0|0
  • Bence şu vampire diaries isimli dizimize artık başlamalısın.
    Aksiyon, savaş hoşuna gider mi bilmiyorum ama eğer hoşuna gidiyorsa kesinlikle spartacus...
    Çok müstehcen sahne vardır ama bu zamana kadar en iyi dizilerden biri kanımca.

0|0
    0|0
  • Heroes
    Breaking bad
    Prison break
    Spartacus
    aslında liste uzun ama burada kendi izlediklerini yazsanda onların dışında önersek?

0|0
    0|0
    • Shameless ve fringe yazdim zaten?

• Hayir cok dizi izlemem aslinda

• o zaman bu sana önerdiğim dördünü izle. Hepsi efsane dizilerdendir. Game of thrones var birde. Kesinlikle bu beşini izlemeden başka diziler izleme :)

• teen wolf : güzel bir gençlik dizisi ve kurt adamlar falan var olay güzel hemen sarıyo :D

0|1
    0|0
  • Spartacus izlemediysen izle ^^ Seni senden alır

0|0
    0|0
  • my mad fad diary. kesin ile sisman bir kizin psikolojik sorunlar ini anlatiyor kimi zaman aglatiyor ben agladim artik dusun. gulduruyor. 2 sezon 13 bolum seneye devam edecek

0|0
    0|0
  • shameless mi oruc tutmuyon dimi kız :) neyse prison breaki izledin mi? şu abisi haksız yere idam edilmek üzere hapishaneye atılan ve o hapishanenin projesini üzerine kazıyan ve abisini hapishaneden kaçırmak için herşeyi yaptığı dizi :)

0|0
    1|0
  • izlediğin diizlere göre the big bang theory ve how ı met ur mother ı öneririm...

0|0
    0|0
  • Merlin, Sherlock
    9 sezon Supernatural öneririm :D

0|0
    0|0
  • Supernatural ve dexter. Ama dersen ki çok uzun onlar sherlock izle hiçbirinde pişman olmazsin

0|0
    0|0
  • SPARTACUS

0|0
    0|0
  • from dusk till dawn

0|0
    0|0
  • The walking dead - dram
    Dexter - polisiye dedektif bir seri katil

0|0
    0|0
  • günahkar ve dowson's greek

0|0
    0|0
  • hepsi boş onların. gençliğine yazık git bir erkek bul kadınlığını yaşa.

0|0
    0|0
  • Vikings. Bagimlisi olucaksindir, daha 2. sezonunda zaten hemen yetisirsin.

0|0
    0|0
  • Rus koleji vardı süper tavsiye ederim :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• game of thrones izlemelisin ben hayatımda böyle bişi görmedim. Konusunu biliyosundur az çok

0|0
    0|0
  • The walking dead

0|0
    0|0
  • Doctor who merlin 2 broke girls two and a half men

0|0
    0|0
  • Supernatural şiddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • supernatural , iki erkek kardesin doga ustu guclerle bas etmesi. cok surukleyici bir dizi

0|0
    0|0
  • Heroes
    Breaking bad
    Prison break
    Spartacus

0|0
    0|0
Yükleniyor...