Gelişme her zaman iyidir, fikrine katılıyor musunuz?

fikirlerinizi merak ediyorum arkadaşlar...

0|0
45

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• İnsan gelişime her zaman açık olmalı.
    Zamana ayak uydurmak, yenilenmek zorundayız.
    Olduğumuz yerde saymanın bir yararı yoktur.

0|1
    0|0
    • haklı olabilirsiniz ancak gelişirken kendimize yeni düşmanlar ediniyoruz farkına varmadan.

• Anlıyorum. Ben gelişim derken bunun olumlu ilerlemeler şeklinde kaydedilmesini kastettim.
      Teknolojik gelişmeler insan ilişkilerini ve insan olmanın değerlerini sildi süpürdü. Bunda sanırım hemfikiriz.
      Kitap okumak, tartışmak, istişare etmek gibi kavramlar geride kaldı.
      Akıl geri planda bırakılıyor nasılsa internette dediğiniz gibi herşey var.

Ben gelişim deyince olumlu olan kısımları düşünürüm. Düşünmek gibi, kitap okumak analiz etmek, farklı kültürler görerek bilgi edinmek gibi.

Alakasız birşey diyorsam da affola.

• hayır sizde söylediklerinizde sonuna kadar haklısınız :) mesela bu siteye iki gun once tesadufen girdim bir soruya cevap bulmak için soruları görünce hayretler içinde kaldım. teknolojiyi kullanma biçimimiz beni ürküttü onun için sordum bu soruyuda...
      elbette düşünmek, kitap okumak, farklı kültürler görmek konusunda bende size katılıyorum :)

• Ne yönde gelistigine bagli

0|1
    0|0
  • her daim iyidir.

0|1
    0|0
    • bende bugun olan biten kötülükleri gelişime bağlıyorum...

Erkekler Ne Diyor 5

• teknoloji gelişiyorda ne oluyor bence değil gelişme iyi olsaydı dünya bu halde olmazdı

0|1
    0|0
  • her zaman, ama kontrollü karşimmm

0|1
    0|0
  • "Fikirler değişir geliştikçe padawan , aptaldır değiştirmeyen "

Usta Yoda

0|1
    0|0
  • kontrollü ve bilinçli olunduğu sürece evet iyidir

0|1
    0|0
    • kontrolü belirleyen nedir? yani görmediğiniz bir düşmana karşı nasıl kontrollü ve bilinçli olabilirsiniz?

• aslında bu kişiler ile alakalı. kişiler kendini bilinçlendirmeli. face de binlerce fotoğraf paylaşılıyor bu konu hakkında hiç paylaşım yok. okullarda en azından bu konuda eğitim verilebilir ancak bizim ülkemiz tam tersini yapıp tablet dağıtıyor. belli kampanyalar düzenlenebilir. ama bunları yapmak için belli bir kitle oluşturmak gerek ilk önce. ancak kimse buna kalkışmaz herkes facebook ve twitter ı ile mutlu

• o konuda haklısınız... ama ben yinede cehalet erdemdir diyenlerdenim :)

• Kardeşim profil resmine bakınca :):)
    Gelişmeyle ilgili ::::))
    İleriye dönük gelişmeler her zaman iydir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...