En çok ne tür kitaplar okursunuz?

ne tür kitapları seversiniz korku-gerilim-macera-aşk-romantizm-hikaye-masal-klasik?

ben
korku - gerilim - macera - bilim kurgu

favori = melekler ve şeytanlar (dan brown)

0|0
9|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Jean Christophe Grange

0|0
    0|0
  • korku
    gerilim

0|0
    0|0
  • aynı senin sevdiklerinden ek olarak fantastik ve polisiye arada biyografi otobiyografi de okurum;)

0|0
    0|0
    • polisiye bende okurum ama bağımmlı değilim

• ya ben hiç birnin bağılısı değilim zaten hep aynı tarz okumanın doğru olduğuna da inanmıyorum o yüzden araya hep farklı tarzlar sıkıştırmaya çalışırım gerçi bu aralar hiç birini okuyamıyorum

• evet hep aynı tarz okumuyorum her ay atıyorum 4 kitap okuyacaksam bunlardan biri dünya klasikleri oluyor :)

• bende daha çok günümüz yazarlarından mesela hugo. ama hugo ne zorluklar çekti ya yok sola bas yok sağa bas yok tuş basmadı. hakikaten rezillikti yani

0|0
    0|0
  • Cin ali hangi türe giriyor?

0|0
    0|0
  • teorik kitaplar

0|0
    0|0
  • Bilim kurgu, polisiye, psikolojik.

0|0
    0|0
  • kişisel gelişim

0|0
    0|0
  • Blog yazarlarının kitaplarını deneme ve anı tarzını birleştir öyle enteresan bir tarzı var işte

0|0
    0|0
  • Kitap okur muyuz ki

1|0
    0|0
    • Bencede çok yazık saçma sapan bilmeden tanimadan neden okumadıgmi bile bilmeden böyle yazabiliyorsunuz. Evet benim zamanım var okumuyorum sence bütün gençler öylemi annesi babası olmayan ya da babası olmayan hem çalışıp hem okumaya çalışan ne kadar insan var haberin var mı kendi hayatınız rahat olabilir herkesi öyle sanmayin okay.

• ben herkesi öyle sanmıyorum merak etme benim dediğin gibi olan bir sürü arkadaşım var ama buraya girebilecek vakiti buluyorsan okuyacak vakiti bulursun diye söylemiştin

• Sadece Alacakaranlık serisini okudum oda baya oldu.

0|0
    0|0
  • Kullanım klavuzu

0|0
    0|0
  • Aksiyon gerilim

0|0
    0|0
  • Manga Okurum Ben...

Favorim : Death Note...

0|0
    0|0
  • Cinayet ve polisiye

0|0
    0|0
  • Aşk & intikam adli kitap ve kumarbaz adlı kitap

0|0
    0|0
  • daha çok aşk ve seks

0|0
    0|0
  • Macera bilim. kurgu fantastik hatun

0|0
    0|0
  • Teknoloji dergilerini takip ediyorum yağlı kağıt..

0|0
    0|0
  • kitap hoşuma gitsin fark etmez genellikle ama dünya klasikleri çok sıkıyor

0|0
    0|0
    • evet haklısın çok sıkıcılar zaman geçmiyor olaylar 25. sayfada bile 1 dk ilerlemmeiiş oluyor

• hiç sorma :D

Kızlar Ne Diyor 9

• korku-gerilim-aşk-romantizm okumayı çok seviyorum örnek olarak jane caseyin 5. kurban kitabı güzel bir kitap

0|0
    0|0
  • Bestsel bilimkurgu vampirli kanlı azcıkta aşklı seviyorum tatlım :) her ne kadar çorba tarifine benzediysede bu arada favorim serseri serisi tavsiye ederimm

0|0
    0|0
  • son zamanlar matematik fizik kimya başka bir şey için zaman yokki :)

0|0
    0|0
  • Dan Brown favori yazarım, onun dışında siyasal kitaplar, doğa üstü kitaplar hoşuma gidiyor.

0|0
    0|0
    • doğa üstü evet haklısın güzel geriyor insanı

• Roman

0|0
    0|0
  • Roman=fantastik bilim kurgu

0|0
    0|0
  • kişisel gelişim

0|0
    0|0
  • Kişisel gelişim, aşk

0|0
    0|0
  • sosyolojik ama bunun nedeni ben teyzem gibi bir insan olmak istiyorum o yüzden onun okuduğu kitapları okuyorum genelde :)

0|0
    0|0
    • teyzen ne senin?

• anladım galiba

• :)) örnek alınan kişi yani

Yükleniyor...