Sizce dün akşam izlediğimiz gerçekten ''güzellik yarışması'' mıydı?

Dün akşam izlediğimiz güzellik yarışması mıydı gerçekten? Yoksa Türk kızları gitgide çirkinleşiyor mu? yada Güzellik göreceli bir kavramda ben kör müyüm? Gazeteler bile olayı garipseyecek manşetler atmış. Bu konuda benimle aynı fikirde misiniz aynı fikir de değilseniz de benim atladığım şey ne merak ettim.

0|0
14|20

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar güzelde sadece güzel.O kadar abartılıcak bir güzellikleri yok.Alsana güzel kız link

0|0
    0|0
    • melisa aslı pamuk geçen senenin birincisi.. seçecekseniz böylelerini seçin kardeşim :S

Erkekler Ne Diyor 19

• Türk kızlarının gitgide çirkinleştiğini değil tersine güzelleştiğini düşünüyorum ve dün gerçekten kimseyi tatmin etmeyecek güzellikte kızlar vardı belki aynı kızları yarışmadan önce sokakta görüp çok güzel derdik yarışma olayı mı bizi çok byük beklentiye sokuyor bilemiyorum

1|0
    0|0
    • güzel yaklaşım ama o kadar makyaj o kadar ışık da bile bu kadar kötülerdi. günlük yaşamda düşünemiyorum açıkçası

• gerçi arada özel çekimlerin görüntüleri vardı tek tek isimlerinin yazdığı onlarda bile çok güzel gelmedi yani en kusursuz gözükmeleri gereken yerde:)

• kör diilsinde mevzudan haberin yok...sen vücutları görmedin galba..kafadan yukarıya ne bakıosun..en kısası arklarım 1.78...içlerindeki en çirkinini en kilolusunu ve en kısasını versinler su dk annemi babamı alır istemeye giderim..hatta esantiyon olarakda bi böbregimi falan veririm...en kısası senden muhtemelen en az bi 20 cm falan uzundur...

0|0
    0|0
    • canım ben 178 boyundayım yavaş gel :)

• ayrıca en kısası 173 boyunda biraz dikkat;)

• e ne güsel o zmn, senide oraya koysak sırıtmazmışsın demekki kilo fazlan, yag oranı fazlan falan yoksa tabi..o zmn seni istemeye geliyim ben..

• allahtan tv izlemiyorum :)

0|0
    0|0
  • kırktane şeyim olsa , keser kediye veririm . onlara vermem.Artık varın siz düşünün , içimden geçenleri.

0|0
    0|0
  • Hepsi çirkin , hepsi çok zayıf , hepsi ihtiyar duruyor.Hiç bi şekilde çekicilikleri yok , kadınsı gelmiyorlar.Böööğğ

1|0
    0|0
  • güzellik yarışması başlı başına saçmalık zaten. milyonlarca kızı temsilen 20 tane çalı gibi kız koy göğüssüz falan tahta gibi Türkiye güzeli de.

1|0
    0|0
  • Güzellik yarışmasını izlemedim ya da kimin kazandığını da bilmiyorum ama bu yarışmada sadece salt güzellik kazanamaz bunu biliyorum.

1|0
    0|0
  • güzel kızlarımız artık tenezzül etmiyor yarışmalaa katılmayı:)

2|0
    0|0
  • erkan özermanın yaptığı organizasyonun 12873495459 da 1 ini yapamamıslar

0|0
    0|0
  • Bence asrın saçmalığı Merve Büyüksaraç mı ne.

0|0
    0|0
  • bu soruyu bi bayandan duymak içler acısı o ayrı bi olay.

bizde güzelliğin tarifi kozmetikten ve estetikten geçiyor. aynı zamanda kozmetik ve estetik dışında spor falan pek yok.

dediğin doğru. o kadar milliyetten bayan görünce türk kızları baya basit kalıyor güzellik konusunda. Ama bakın güzellik diyorum. şimdi başka şeylere vurmayın konuyu.

0|0
    5|1
  • Bence hepsi berbattı

0|0
    0|0
  • kıskandınızmı kızlarrrrrrrrrrrrr

1|0
    4|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
  • kızı beğenmedim ben

0|0
    0|0
  • bıyıklarımı traş etsem ben bile daha onlardan daha güzelim

0|0
    0|0
  • izlemedim valla o kadar mı kötüydü kızlar yahu..herkesde aynı ağız

0|0
    0|0
  • bütün ks dün gece güzellik yarışması mı izledi ?

0|0
    1|0
    • izlememişlerse bile haberleri takip etmişlerdir merak edip bakmışlardır diye düşünüyorum.

• onlar gayet güzeller sorun yok bence

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 14

• cirkinde değildiler ya güzeldiler ama cokda waow dencek şekilde değildiler, gecen seneki yarışmaya katılan kazananlar, daha güzelmiş dedirtti ...

0|0
    0|0
  • dün akşam 32. günü izledim bebem kürtaj meselesi daha çok ilgimi çekti ama son zamanlarda yapılan güzellik yaışmalarında geçekten güzel bulduğun kimdi dersen gizem karaca boyuds kısa poposuda büyük ama çokk güzel ahanda link: link

0|0
    0|0
  • Şu bi gercekki Türk erkekleri, Türk kızlarına göre daha güzel.

Adamda makyaj yok bisey yok doğal mis gibi. saç baş derdi yok oh..

1|1
    0|0
  • Kesinlikle aynı fikirdeyim. Başka kız bulamamışlar mı anlayamadım valla. Güzellik yarışmasında boy gösterecek güzelliğe sahip değildi hiçbiri

0|0
    0|0
  • kızların hepsi kakalak gibiydi

2|0
    0|0
  • En iyileri tatlım leyla idi sanırım.

0|0
    0|0
  • Aralarında bir tane güzel denebilecek bir kız vardı o da dereceye giremedi.

0|0
    0|0
  • aynı fikirdeyim

0|0
    0|0
  • bunda da bi torpil dönüyordur her yerde oldugu gibi...

0|0
    0|0
  • dünkü kızlar güzeldi ancak makyajlarını ve kıyafetlerini begenmedim.ahım şahım yoktu gerçi o baska.

0|0
    0|0
  • pek takip etmedim sağdan soldan gördüm 1 inciyi.ama pek güzel sayılmaz

0|0
    0|0
  • tıplerı gorunce oha dedım benkı kendımı bıle begenmem onlar bendende beterlerdı

0|0
    0|0
  • izlemedim ama kizlari pek begenmedim .-)

0|0
    0|0
  • bence onlardan daha güzel kızlar olduğunu düşünüyorum ki ordakilerin sadece kendini reklam yapabilen ve buna imkanı olan kişilerden ne güzel kızlar gördüm ben onlardan çok çok güzel ama işte vücutları ölçüde değil, kısacası vücudu güzel kendini reklam yaprıran güzel ,

0|0
    0|0
Yükleniyor...