Bazen şizofren olduğumu düşünüyorum?

Arkadaşlar bazen beynimde şimşekler çakıyor böyle nasıl desem değişik düşünceler geliyor. Bunları burada paylaşcam daha yeni üye oldum zaten. bir haftadır kafama takılan şu. Çok az kitap okudum 22 yaşındayım ve okuduğum kitapları da netten okudum. Şimdi de aklıma gun gelecek belki elektrikler olmayacak belki dünya eski haline dönecek mumlar gaz lambaları sobalar diye bir düşünce geldi. İnternet de olmayacak haliyle mesela. Peki bu insanlar oyle bişey olsa boş vakitleri nasıl geçirecek. Canım kitap okumak istese elimde hiç kitap yok. Kendimden utandım. Ve bir çok kitap alıp kendi kitaplığımı oluşturmak istiyorum. Ama bana gerçekten sürükleyici kitaplar lazım. Öneri verir misiniz? Teşekkürler

0|1
3|7

En İyi Kız Görüşü

• büyük vuruş, labirent ölümcül kaçış sürükleyicidir. istersen kişisel gelişimde önerebilirim.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim. Tabiki önerebilirseniz sevinirim

• rica ederim bendede bir ara ona benzer durumlar vardı benim işime yaradı umarım senin işinede yarar :)

• İnşallah :)

Erkekler Ne Diyor 7

• şizofren değilsin
    kitap okumak güzel bir şey olsa da içinden gelmeden, etraftan özenerek yapılan denemeler genelde başarısız olur (bknz:alışmadık g. tte don durmaz) umarım başarırsın.
    şizofren olmasan da, bir sürü kitap okumasanda eminim ki senin de ilgi çekici ve seni diğerlerinden farklı kılan bir çok özelliğin mevcuttur.

1|0
    0|0
  • Bu çoğu insana olan birşey arkadaşla sinifta konusu Açilmişti bundan kurtulmak istiyorsan kafani dağiticak birşeyler bul örnk hobi falan

1|0
    0|0
  • Öncelikle konunin başlığıyla metninin yakından uzaktan alakası bile yok.
    Kitap önerisine geldiğimizde ise, bu senin hayata bakış açına göre değişir ve kateqorilere böülünür.
    Macera, felsefe, detektif, aşk ve saire.

1|0
    0|0
  • Aldirma bende dsoluyo :))

1|0
    0|0
  • Merak etme şizofren değilsin

1|0
    0|0
  • şizofren ne alaka farklı bişeyden bahsediyon

0|0
    0|0
    • Bu şizofren başlığı benim çünkü :P patentini aldım bu başlık altında şizofrenik duygularımı paylaşacağım :D

• sen harbiden kafayı yemiş olabilirsin hee :D

• Ben de onu diyorum :D

• kitapçılar damı kapanacak

0|0
    0|0
    • Kitaplar nasıl çoğaltılacak ya da basılacak :/ bilmem değişik :D

• Suç ve ceza , Harry Potter serisini okudum bunları netten okumadım ama kapat benim değildi. İnce Memed kitabını alayım açma teşekkürler

• suç ve ceza yı kütüphanene ekle mutlaka, okuduysan bile :) hadi kolay gelsin

Kızlar Ne Diyor 2

• konu başlıgıyla soru alaksız geldi

0|0
    0|0
  • Kafanı çok takma ya

1|0
    0|0
Yükleniyor...