Evrim teorisinin de iyice ''şeyini'' çıkarttılar yahu linkteki görüşe katılıyor musunuz?

link

Görüşe katılıyormusunuz ?

:)PP

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Evrim teorisi tam olarak bilinmeden bir yorum yapılmamalı. Buradaki evrim genetik evrim. Patateslerin genetiği ile farelerin genetiği benzerlik göstermiş olabilir.

0|2
    0|0
  • sadece alt yazıyla olmaz önce bir dinlemek lazım ne demişler ne çıkartmışlar diye. söz konusu bilimse hiç birşeye olmaz öyle şey denmez.

0|0
    0|0
  • evrime inanmam...

0|0
    0|0
  • evrim mevrim hiç cilveleşmedik .

cilveleşmicezde.

0|0
    0|0
  • İçinde her "evrim" kelimesi geçen sohbetin bilimsellikle alakası yoktur. Türkiyedeki bilim haberlerinin birçoğu komedi derecesinde uydurmadır. Yabancı kaynaklardan, doğru dürüst araştırma yapılmadan alınmış saçma sapan şeyler. Sonra yurdum insanı evrim teorisini bildiğini zanneder. Bir "inanç" zannederek inamıyorum falan der. Ben de yerçekimine inanmıyorum:)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• evrim teorisi diye bişi yok evrimi mantıken bile çürütebilirsin.. mesala biz maymunlrdan geldik maymunlar nerden maymunlara meydana getiren şey nerden geldi onu meydana getiren nerden geldi yani en başta ana bir madde olması lazım o ana madde nerden geldi al sana çürüdü :))

0|0
    0|0
  • DNA zincirlerinin aynı olduğundan mı bahsediyor ?

Ona bakılırsa,bizim 46 kromozomla moli balığınedena geliyoruz ..

0|0
    1|0
  • Tebessüm ettim.

0|0
    0|0
  • En azından bu daha inandırıcı :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...