Da vinci şifresi kitabını okurken acayip sıkıldım?

öncelıkle lutfen bu kıtabı okuyanlar tek cevap versın. arkadaşlar dan brown'un melekler ve şeytanlar
kitabını okuyunca büyük hayranlık besledim dan
brown'a. çok ama çok beğendim melekler ve
şeytanları, çok kültürümü artırdı o kitap. dan
brown'un diğer kitaplarını inceledim. Serinin 2
kitabının da vinci şifresi olduğunu öğrendim. heyecanla aldım bu kitabı. Ama aldıktan sonra
hemen okumadım, melekler ve şeytanlar
kitabından sonra farklı 3 kitap daha okudum başka
yazarlardan. İşte bundan sonra başladım da vinci
şifresıne. Hem de büyük bı heyecanla. Bugun
başladım ama baştan beri hissettim çok sıkıcı bu kitap. Bu kitap satış rekoru kırıyor, ilk seri beni
memnun edıyor ama bu ıkıncı serıyı okurken cok
sıkılıyorum ve neden sıkıldım anlamadım. Sizce boyle degerlı bır kıtaptan nıcın sıkılmış olabılırım

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Durum bana çok tanıdık geldi, çünkü aynısını yaşadım. 'Melekler ve Şeytanlar' çok güzel gelmişti, beğenmiştim. Hatta filmini de izlemiştim, ama 'Da Vinci Şifresi' hiç ilgimi çekmedi ve yarım bırakmıştım.

Dan Brown genelde ağır yazar zaten, yani kitabın konuşu ilgi çekmezse okuması işkence gibi gelir. O yüzden olsa gerek ki ben de sıkıldım, okuyamadım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Herkes beğeniyor diye sen de beğenmek zorunda değilsin, demek ki kitap kültürüne uymadı. Ayrıca bestsellere göre kitap seçme, kendi kitap zevkine göre seç. Zar Adam'ı da herkes çok beğeniyor ama ben nefret ettim, ne şimdi ben herkesin beğendiği kitabı sevmedim diye kültürsüz mü oldum, hayır tabii ki. Tarzın uymayabilir, bu oldukça normal

0|0
    0|0
  • İlk başta bu seri şeklinde devam etmiyor sadece karakterler aynı. O yüzden iki kitap arasında bağıntı aradığın için sıkılmış olabilirsin ve kitabın ilk 50 sayfası bana da sıkıcı gelmişti ama çok sağlam bir kitap bence bırakma.

0|1
    0|0
  • Benide sarmamıştı o kitap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bende sofienin dünyasini sevmedim

0|0
    0|1
Yükleniyor...