Gravity ( Yerçekimi) 2013 çekim filmi izlediniz mi?

Gravity ( Yerçekimi) 2013 çekim filmi izlediniz mi? ne geriyor yaaw. kasıldım kaldım izlerken :D

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 10

• İzledim sıkıcı geldi biraz

0|1
    1|0
  • güzel filmse izleyeceğim tavsiye ediyor musun

0|1
    0|0
  • Gravity nin türkçesini counter strike sayesinde biliyorum :D filmi de izlemedim bu arada karga kardeş kusura bakma yorum yapamıycam :)

0|1
    0|0
    • izle :P :D gravity kelimesini fen bilgisi dersinde öğrendiydim g =yerçekimi 10 :)

• 3 sene full fen gördüm lisede istersen sevme fark etmez :D fen bilimleri okuyorsan vura vura sokuyorlar kafana gravity'i :D

• Haha aynen orası oyle :D

• Evet ve o kadar imdb puanını alması olayını bir türlü çözemedim. Tamam yavaş ilerleyen filmler olur ama sonrasında en azından "vay be" dedirtir insana. Neyse belki de beğenen olmuştur benim fikrim tabi bu.

0|1
    1|0
    • aldıgı puanı hakediyor bence çok güzeldi :)

• senaryo yok ayip etme o kadar da ya gayet mantıklı gercekci bir senaryo ve kurgusu vardı bence.

• :) peki bakalım.

• Zaman kaybı ciddi diyorum İzleme bana onun yerine bilim kurgu olarak elyssium yaz tam böyle değildi işmi ama çıkar doğrusu izle hem uzay hemde daha güzel gravity hayatımın boş yere bir buçuk saatini götürdü gerçekten hiç güzsl değil

0|1
    1|0
  • Sinemada izledim aksiyon sahneleri güzeldi ama çok azdı biraz sıkıldım.

0|1
    0|0
    • aksiyon filmi değil ki ! bilimkurgu gerilim filmi.

• aksiyon bilimkurgu seviorsun dmk ki :) bu gerilim bilim kurgu.

• Aynn herhalde :)

• güzeldi ya kardo :)) en son boğulcaktı ya kadın sinir oldum :DD

0|1
    0|0
    • orda bogulsa komik olurdu :Ddünyaya gelmeyi başar sonra öl :D ama demek ki tasarım hatasi var kapak acılır acılmaz su alıyor cünkü yanda üstte olsa sıkıntı olmazdı. :D

• kanka mk senin :D olabilir kanka mahalleye çıkıp gezmiyon mk uzaydasın adamakıllı durcan :D

• adam adamakıllıydıda karı bacagına dolanan ipi tutmaktan aciz bir yere tutunamadı.

• İzledim, güzeldi.

0|1
    0|0
  • evet izledim süperdi ya bence olay budur

0|1
    0|0
  • İzledim tuhafdı ama hoşuma gitti

0|1
    0|0
Yükleniyor...