Hayal gücünüzü kullanın lütfen?

Cizilecek ya da çizmeyi istediğiniz en güzel tablo ne olurdu yaratici özgün fikri olan var mı bu konuda?

0|0
9|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bir inançtan yola çıkarak söylemiyorum ama yaşadığımız coğrafya da şu an da insanlar oruç tutarak ibadet ediyorlar. Ve bu aya uygun en güzel tablo bununla ilgili olabilir.
    Biraz hüzün yüklü ve mesaj verici olmalı. Yani insana birşeyleri sorgulatmalı.
    Tablo da güzel bir bahçe de ya restorant da masanın etrafın da doluşmuş çocuklu, yetişkinli insanlar kimisi saatine bakıyor, kimisi duvar saatine iftarı bekliyorlar. Şen şakrak ve kıvanç dolu bir sofra. Bundan sonra ki tamamen tabloyu çizecek olan kişinin tercihi;
    1-) İftarı bekleyen aileye camdan bakan aç, üstü başı peşmur de halde olan baba oğul (yüzleri kasvetli)
    2-) Ev bahçesin de iftarını açmayı bekleyen insanları yuksek duvara tırmanarak izleyen kasvetli baba oğul (duvar da sadece başları görünecek şekil de)
    3-) Onları gördükleri halde oğlunu mutlu etmeye çalışan baba
    4-) Üzülen babaya olsun bizde bu şekilde mutluyuz mesajı vermeye çalışan bir çocuk yüzü portresi

benden bu kadar :)

0|1
    0|0
    • Çok beğendim betimlemeni dostum. Onlara da yemek olsaydı o sofrada iyiydi..
      Hüzünlü bir resim ama ifaden başarılı..

• Sonucunda unutulup kendi yaşamımıza dönebilmemiz de işin daha acı tarafı. (genelleme olarak konuşuyorum)

• Buna hiç şüphe yok :))

Kızlar Ne Diyor 9

• Yaşanmışlık çizerdim.

0|1
    0|0
    • Kimin ve neyin?
      Bunu nasıl şekillendirirdin mesela?

• Teşekkür ediyorum. ;)

• Rica ederim.

• 0|1
    0|0
    • çok iyi ya :)

• Az önce cevap vermiştim.
      Birini öldürmek sadece kişinin kendi hayatını karartır.
      Kendi hallerine bırakmak gerek zavallıları. :)

• bı kadının erkegın ne kadar acız oldugunu gosterdıgı bı tablo cızmek ısterdım

0|1
    0|0
    • Kadının ve erkeğin mi?
      Yoksa kadının erkeğe karşı acizliği mi?

• Teşekkür ediyorum..

• onemı yok

• Huzuru çizmek isterdim genç

0|1
    0|0
    • Nasıl çizerdin bunu?
      Keşke genç olsam.. :D

• Bunu cizmek o kadar imkansiz ki benim icin hayatta en cok istedigim sey huzurlu olmak cok gariptir bazen sahilde otururken suya bakarken huzurlu oluyorum bazen koltukta uzanirken bazen cafede biseyler icerken... huzuru nerde nasil buldugumu bilmiyorum ama buldugumda hic birakmak istemiyorum

• Ben Dali'nin akan saat tablosunu cizmeyi isterdim. Ama rakamlari ölmüş canlilar olarak yapardim

0|1
    0|0
  • Mutluluğu çizmek isterdim

0|1
    0|0
  • ayrı şehirde iki kişi çizerdim ve ikisinin düşünceside birbirine sarılmak olurdu

1|1
    0|1
    • Aynı şehirde oldukları halde sarılamama nedenini de soru işareti olarak gözlemciye mi yansıtırdın?
      Teşekkür ediyorum..

• onun gözlerini çizerdim..

0|1
    0|0
  • İki ayrı şehirde birbirine tutku ve aşkla bağlı iki insanı tabi ruhunu yansıtmak lazım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Uzay boşluğunda aşkın ritmi.

0|1
    0|0
    • Ama nasıl yapardın bunu?

• Dünya kalp şeklinde yıldız bulutunun içerisinde olacak doğru mudur?
      Bu Nebula şeklinde çizilebilir mi sence?

• Olabilir nebulalara aşığımdır zaten. Ama kalbi parçalanmış düşün her tarafından. 3-4 e değilde 40 parçaya düşün.

• Yaşlanmış öksürmekte olan buruş buruş olmuş bir koca dünya çiz

0|1
    0|0
  • çoçukların öldürülmedigi bir hayat çizmek iyi olurdu.

0|1
    0|0
Yükleniyor...