Tiyatroya gider misin, en son hangi oyuna gittiniz?

Artik sinemalar ve televizyonlar gozde, eski bir gelenek olan tiyatroya talep pek azaldi..
Annem cocuklugumda cocuk tiyatrolarina goturerek bana aliskanlik kazandirmisti, az da olsa ara sira ugramaya calisiyorum..
Siz tiyatro sever misiniz?
En son hangi oyuna gittiniz en begendiginiz hangileriydi?

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• Sevsem de pek gitmiyorum. En son "Kırmızı" oyununa gittim. Güzeldi.

2|0
    0|0
    • Bunu da yazdim listeye :)

• Rica ederim, ama bir dahaki sefer el atmam ona gore zfkjl

• Paslaşmalı olsun bari, ben de insanım dsf

Erkekler Ne Diyor 17

• 17 sene önceydi hatırlamadım :(

0|0
    0|0
  • bir kaç kere gitmişliğim var
    Eylülde engelli çocukların tiyatrosuna bilet aldım katkıda bulunmak için
    gitmeye çalışcam

0|0
    0|0
  • Entel gibi gozukmek icin degil de icimden geldigi ve sanata asik oldugum icin giderim. Ne yazik ki sezon bitti ama..

0|0
    0|0
  • Yunus emre kültür merkezinde "hangisi babası" isimli oyuna gitmiştim. Hayatımda böyle bir performans izlemedim. Oyunu tam üç kez izledim yine izlerim. Çok da güzel bir komedi aynı zamanda. Tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • ilkokulda gittiydim galiba dicem ama o anda hatırladım 2 sene önce kuzenin oyununa gittiydim. tiyatro severimde birincisi pahalı olmayacak 2. si yakın olmalı. bu yüzden pek gitmiyorum.

0|0
    0|0
  • tiyatro özel ilgi alanıma girmez ama iyi oyunları kaçırmamaya çalışırım. ''Ben Bertolt Brecht'' ti sanırım oyunun adı ona gittim en son.

0|0
    0|0
  • severim ama gitmeye vaktim olmuyor

0|0
    0|0
  • ilkokulda bir tiyatroya gitmiştim en son o valla.

0|0
    0|0
  • en son bu ilkokulda yaşar ne yaşar ne yaşamaz vardı ona gitmiştim ahaha

0|0
    0|0
  • seçimleri izliyorum bu ara :D

0|0
    0|0
  • Hiç gitmedim :-)

0|0
    0|0
  • tiyatro başka bir dünya. o kültüre alışık olmak lazım

0|0
    0|0
    • Bende pek aliskanlik yarattigini soyleyemem.. Ara sira gitmek keyif veriyor ama

• sahne arkasını dekorların oluşumunu vs bildiğim için normal bir seyirci gibi bakamıyorum. ışıklar ses vs ne varsa her detaya dikkat ederim

• En son Adolf'a gittim. Tek kisilik dev gosteri. Tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • 2 yıl oyunculuk yaptım en son tiyatromun sergilediği oyuna gittim

0|0
    0|0
  • arkadaşım amatör tiyatrocu en son onun oyunu vardı 3-5 kişi destek amaçlı gitmiştik :)

0|0
    0|0
  • Bir ara gitmem lazım soruyu okuyunca bir düşündüm de 12 sene falan oldu.

0|0
    0|0
  • Hamlet. Uzun zaman olmuştu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Tiyatro değil de Operete gitmiştim. O da nereden bakarsan 4 ay olmuştur. Operetin adı da Die Fledermaus.

0|0
    0|0
  • Kızımla gecen ay el bebek tiyatrosuna gitmiştik. Eğlenceliydi

0|0
    0|0
  • çoook severim bazı sebeplerden gidemedim, biletlerimin bile yandığı çoktur. epey oldu epey. yeni sezondan ümidim var ama.

0|0
    0|0
  • beş kız arkadaş isimli tiyatroya gitmiştim :) mersin şehir tiyatrosu oyuncularıydı çok beğenmiştim :)

0|0
    0|0
  • Savaş

0|0
    0|0
  • Pek gitmiyorum

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem, bana eğlenceli gelmiyor. Mutlaka sinemadan daha değerli yanları var tabii.

0|0
    0|0
  • Devlet Tiyatrolarını severim epey. Büyük şehirde olunca imkan da fazla oluyor tabi. Yirmi oyuna gitmişim bu sezon. En son Bir anarşistin kaza sonucu ölümü'ne gitmiştim sanırım. Muhalif, güzelce bir oyundu. En beğendiğim de mülteciler ile ilgili olan Nereye idi. Ağlatmıştı da.

0|0
    0|0
    • Bir anarsitin kaza sonucu olumune ben de gitmistim ama en son gittiginizi bilmiyorum, ona da gidecegim tesekkurler :)

• Rica ederim:)

• Bkm mutfak

0|0
    0|0
Yükleniyor...