Kapat

Akustik gitarım var ilerlemek istiyorum. Yardım?

Klasik gitar çalıyodum onu bıraktım akustik gitar aldım. Temel akorlar ve temel ritimler dışında hiçbir şey bilmiyorum. Bare bile basamıyorum teller sert geliyo. İnternetten video dersler ile çalışmak istiyorum. Günde 1 saat falan çalışmaya zamanım var. Kimin derslerini dinliyim kimi önerirsiniz?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• tellerini incelt extra light tel al 0.9 luk tel kullan. internetten teknik öğrenmek istiyorsan selim ışığın videolarını izle. ama sırf ritim çalacaksan youtubeden sevdiğin şarkıların çalımlarına bak ve yeni şarkılar denedikçe tekniğin de gelişir zaten.

0|0
    0|0
    • gittim gitarcıya sordum 0.9 senin teller daha incesi olmuyor dedi. Sadece ritim çalmak istemiyorum soloda güzel :)

• peki çok teşekkür ederim sana :)

• rica ederim. :)

En İyi Kız Görüşü

• Bareleri basamıyorum bende

0|0
    0|0
    • basmak lazım baresiz hiçbirşey olmaz :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• valla bende nette çalışmaya çalıştımda olmuo ya ya da ben fazla uğraşmadım bilemiorum ama sen yinede bir kursa falan git derim ben

0|0
    0|0
    • Belediyenin kurslarından bir bok olmuyor adam kağıt dağıtıyor kim çaldı kim çalamadı bakmıyor. Önceden bilgisi olan çalıyor. Akorlara internetten bakın diyor. Oturuyor sürekli çay bisküvi çay bisküvi oraya yemeye gelmiş mubarek :D

• bak birisi selim ışığı önerdi belki sende ögrenırsın :)

• yok ya benim ki gelip geçici bir hevesti sadece hem çalışıorum zamnımda yok yani hiç uğraşamam ama yinede saol :)

• Bende akustik aldim gitardan soğudum bağlamaya sardım valla baglama süper yormuyo insanı

0|0
    0|0
    • Bağlama tarzım değil ki :) Babam çalıyo zaten o yeter :P

• Akustiğe alışıyım elektro alcam :D

• Sen sert seviosun galiba

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...