En sevdiğiniz 5 Batman karakterini sıralasanız nasıl olurdu?

Benim ki:
1. Robin (Damian Wayne)
2. Nightwing (Dick Grayson)
3. Batgirl (Stephanie Brown)
4. Batman (Bruce Wayne)
5. Ra's Al Ghul

Güncellemeler:
Jason Todd'u nasıl unuttum? Tamam Bruce yerine Jason koysam, Bruce'u da 6. sıraya atsam çok sorun olmaz herhalde :D

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Dent

1|0
    0|0
  • Yasin 0_8 yas arasimi

0|0
    1|0
    • 0-8 yaş arasının Batman: Death of the Family'yi okuyacağını sanmıyorum...

• Ya bende batmani izledm ama batman karekterlerini neden sewersin filmi izlersin uretlmis hayali karekterleri gozlersinde sevmek nedir

• Bir kitap karakterini sevmekle aynı şeydir, sonuçta bu bir Pepe ya da her ne çizgi film ise değildir. Bu karakterlerin bir geçmişi var, konuları var belli bir derinlikleri var. Sen hiç mi bir idea'ya ilgi duymadın? Birşeyi sevmek için illa ona dokunmamız gerekmez bize bu karakterler sonuçta gerçek gibi hissettiriliyor ki biz hikayeler ne kadar absürd olsa da onları kendimizle bağdaşlaştırabiliyoruz.

• Süngerbob

0|0
    1|0
  • Iam the night iam the vengeance iam Batman :D

0|0
    0|0
    • Yeni 52 Baykuşlar cemiyeti okunmasi lazim wayne lerin aile gecmisini anlatan ve batmanin psikolojisinin sınırlarını zorlayam bir çizgi roman

• Onuda okudum ayni zamanda jim gordoninda ilk yillarini anlatiyor ama favorim dark knight returns yaşli haliyle bile hala yenilmez frank miller ı gercekten tebrik etmek gerek :) (bu arada şaşginligimi gizliyemiyecegim batman hayrani bir bayan gördüm sonunda başka yerde sorsan hee şehir dimi diyorlar çunku :)

• Bak bende bir onu daha okuyamadım klasiklerden, bayramda alsam indirim yaparlar mı acaba :D Ve ben küçüklüğümden beri Batman'e taparım :)) zaten DC'nin çizgi roman tarihini Osmanlı tarihinden daha iyi biliyorum :D bütün kız arkadaşlarında ne kaçırdıklarını bilmiyorlar :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...