Acaba hangi filmi izlesem gençlik?

Arkadaşlar selamun aleyküm, malum yaz ve tatil ve normal haftaiçi günlerde çalışan biriyim bugun haftasonu ve ramazan evde insan uyuyamadığı zamanlar bunalıyor ve bileceğiniz çoğu filmi izlemişimdir ve bazılarını iki kere hatta yüzüklerin efendisi hızlı ve öfkeli 6 ayda bir izlediğim filmlerdir. size şöyle bir sorum olacak ismi pek duyulmamış fakat çok begendiğiniz filmlerin isimlerini ve konusunu yazarak söyleyebilir misiniz hemde bütün ks ailesi faydalanmış olur

0|0
4|9

Kızlar Ne Diyor 4

• Kader filmi benim en sevdigim filmlerden biridir. Yonetmeni Zeki Demirkubuzdur. Konusu ise bir turlu sevdiginden kopamayan bir adamdir ama daha cok mahalle dili ile anlatilmistir. Bildigin basit romantik filmlerden kesinlikle degildir. Kesin izlemelisin..

0|1
    0|0
    • romantik film hıımm pek izlediğim tarz değil ama anlattığın kadar güzel olduğunu düşündğüm ve yönetmeni için izlicem

• romantik degil zaten inan bana

• peki o zaman en kısa zamanda inşallah :)

• Koku bir katilin hayat hikayesi ; koku algıları çok yüksek olan birinin güzel kızların öz kokusunu almak için katileşmesi bu gerçek yaşanmış bir olaymış izşe harika psikolojik bir film :)

0|1
    0|0
    • parfume filmini söylüyorsun film çok ama çok güzel bir film ama sanki sonu birazcık sacma bitti ya

• Bende bir arkadaşımdan duymuştum saolsun :)) filmdede yaIyor

• yalıyor :) ama birazcık vahşice sanki :D

• The Eye (Jessica Alba)
    Inception (Leonardo Dicaprio)

0|1
    0|0
    • ikiside izlencek çok güzel filmler ben izlemiştim zaten teşekkür ederim başka önerin var mıı

• bak bu 2 filmi hayatımda ilk defa duyuyorumm senin film arşivin baya geniş yaa içten alkışş sana :)

• tesekkürler :) sende bir cogunu tanidigina göre senin film arsivin de genis kim bilir benim bilmedigim ne filmler biliyorsundur sende :) umarim begenirsin izersen önerdiklerimden :)

• dhoom 3

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Alinin 8 günü , Kader

1|1
    0|0
  • düş yakamızdan romantik komedi..

0|1
    0|0
  • Seks oyunları - 1 izle sakın ismine aldanma erotik kısmı çok az olan bir film..

0|1
    0|0
  • Sağ sağlim 1 -2 , Sen aydınlatırsın geceyi Güzel film ikiside :)

0|1
    0|0
    • kadrosu pek hoşuma gitmedi ama tavsiyeni unutmucam sağol :)

• Sağ salim komedi filmi güzel baya bir :) Diğeri Türkiyede yapılmış tek fantastik bilim kurgu tarzı filmi gibi :)

• Kral Arthur - Pi'nin Yaşamı - Yedi Yaşam

0|1
    0|0
  • Project X gençlik filmi güzeldir :D

0|1
    0|0
    • zaten bu filmi izlemeyen varsa eksik kalmıştır hayatında bir parca :D

• inşallah bunun gibileri zor :)

• orası ayrı bişey :)

• Kobranın Uyanısı :D

0|1
    0|0