Game of Thrones izleyen var mı, sizce dizinin sonunda galip gelen taraf kim olur?

Sizce dizinin sonunda galip gelen kim olur?

Güncellemeler:
En gicik oldugunuz karakterin adini da yazar misinizz?

0|0
7|27

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• Benim favorim John Snow, Khaalesi, Arya ve Küçük Şeytan. Gıcık olduklarım birer birer ölüyor. Lanet olasıca Jofrey öldü şimdi anası olarak lanet kadın kaldı. Filmin kitabı da var spoiler vermek gibi olmasın devamıyla alakalı bazı şeyleri biliyorum. Söyleyip tadınızı kaçırmayayım şimdi :)

0|0
    0|0
    • Soyle bana yaaa :(

• Sonu henüz belli değil ki daha kitabı bile yazılmadı teoriler var sadece :) kış gelip hakikaten her şeyi yok edebilir yani :D

• neyin ne olucagini bilmedigim bir dizi yani oldukca garip olaylar oluyor ama favori karekterim Arya stark en sevmedigim jofreydi öldü oda :D

0|0
    0|0
  • tek izlediğim dizi o zaten... sonunu tahmin edemiyoruz çünkü dizide ne olacağı belli olmuyor cazip kılanda bu zaten...

0|0
    0|0
  • Ensesi kalın karakterler harcanıyor paso. En ummadığımız kişi olacak. Baelish ya da kel olan gelir diyorum

1|0
    0|0
  • o dizi hala ayakta mı

0|0
    0|0
  • Rickon stark

0|1
    0|0
  • Çarşamba izlemeye başlıcam sonraki sezonda olsa hep fragmanını görüp izlicem deyip bir türlü denk gelemedim. Çarşamba akşamı kaçırmassam iyidr :))

0|0
    0|0
  • Akgezenler ele geçirir tüm westerosu.

0|0
    0|0
  • Dizinin sonuna bir gelek, en önemli roldekileri bile pat diye öldürüyorlar sonuçta.

0|0
    0|0
  • sonra neden spoiler verdin diyolar:D

0|0
    0|0
  • dizinin sonunda khaleesi ile jon snow başa geçecek !! :)

0|0
    0|0
  • benceee khalise ejderhaları kimse alamaz ondan o ejderhalarla her türlü başta o..

0|0
    0|0
  • Spoilerlar spoilerlar

0|0
    0|0
  • Ned stark geri dönucekmıs aslında oldurulmemıs dıye duydum. Kitabı okumadım ama oyleymıs.

0|0
    0|0
  • sanırm en gıcığı jefrey dı oda geberdı:))) en ılgıncı cozemdıgım olay gece gezenler :))

0|0
    0|0
  • lannisterlar çöp olacak bence :) ejderhalar ile sakat elemandan bir şeyler olur

0|0
    0|0
  • khalessi ve jon snow en kıl oldugum adam saraydaki cernici başı ihtiyar sapık

0|0
    0|0
  • Ejderaya jon snow, cuce ve khalessi biniyor. Acil rt yayalim.

0|0
    0|0
  • 1. sezondan basladım ama sarmadı beni izlemiyorum dewam etsemmi acaba iye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Cok merak ediyorm bu diziyi. Butun sezonlari. Izlemek icin tabdiye ediiyrmsnuz

0|0
    0|0
  • Hastasıyım ya gıcık oluncak karakterlede belli joffrey anası fılan :D

0|0
    0|0
  • Tyrion Lannister ben bu adamı seviyorum :)

Joffrey denen veledi hicc sevmıyorum ayrıca

0|0
    0|0
  • Aynen ben de izlemek istiyorum da güzel mi?

0|0
    0|0
  • Izlemedim ama izlemwk isterim nasik bir film tavsiye ediyor musunuz?

0|0
    0|0
  • Kaalesi ile Jon Snow evlenir. Evreni fethederler. Herkes mutlu olur. Ben öyle düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Ben cüce ve piçin biseksuel iliski icerisine girip birlikte tahta oturucaklarini düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hiç belli olmaz ama şu an khaleesi gibi geliyor

0|0
    0|0
  • Khalessi ejderhalariyla ak gezenlerin sonunu getirecek bence Jon yarı targaryen onunla birlikte tahta geçip targaryen soyunu geri getirecek starklardan da bişey bekliyom

0|0
    0|0
  • Sansa ya uyuz oluyorum başından beri.
    Hayatımda izlediğim en güzel dizilerden biri. Başrolleri öldürme cesareti gösteren bir diziki bir değil bir kaç kere. Ve bu dizinin gidişatını kötü yönde etkilemiyor. Aksine heyecanlandırıyor. :)

0|0
    0|0
  • Bence ak gezenler başa gelicek

0|0
    0|0
    • En ilginc cevap bu olacak sanirm. Sabirsizlikla bekliyorm :D

• En iyi cevap mı seçeceksin bunu bende sabırsızlıkla bekliyorum bakalım benim üstüme gelecekmi bişeyler :)

• stannis baratheon hiç sevmiyorum kendilerini , sonu hakkında da hiç bir fikrim yoj

0|0
    0|0
  • Yazar ters köşe yapmayı seviyo muhtemelen alışılmışn dışnda ölur lennisterlar tahtta kalır ve sevdğmz herkes ölür ya da sürülür :( keailesi çok çabuk yülseliyo ani bir düşüş olur. Aryadan umudum var ama çıkar ondan bişeyler

0|0
    0|0
  • Kimseye kalmıyor diye duymuştum, akgezenleri ejderhayla yok ediyorlar galiba

0|0
    0|0
Yükleniyor...