Sizce i̇ncir reçeli filminin devamı getirilmeli mi ?

Bence devamı getirilmeli metin duyguyu kaybetti biliyoruz ama metin için 2. sayfa açılmalı

0|0
13|22

En İyi Erkek Görüşü

• Nefret ediyorum;
    Evet o filmden nefret ediyorum, o adamın kızın babası olduğunu ilk bakışta dünya alem herkes anlıyor bu hıyar anlamıyor. Böyle saçmalık olmaz çekmesinler 2. sini falan babam oğlumun 2. sini falan çeksinle o adama harcayacakları para ile.

0|0
    0|0
    • kızın babasının oldugunu anlıyor ya daha sonra ay tüğlerim diken diken oldu :S

• Yani genel olarak bu şüpheleri ve özgüven eksikliği yüzünden aşkı yaşayamayanların ağzına vurmak lazım !
      Ah bide o saçı yok mu onun içinde... neyse ben gidiyorum sinirlendim

Erkekler Ne Diyor 21

Kızlar Ne Diyor 13

• Bence getirilmemeli. Devamı gelipte adam başka bir kadına aşık olup duyguyu unutursa ben o aşkın gerçek olduğuna inanmam şahsen. Genelde kötü sonla biten filmlerin devam filmlerinde aynı şey oluyor.

0|0
    0|0
    • Adam duyguyu kaybetti diye bide aşk yaşamıcakmı yani duygu öldükten sonra baskasını sevmesi absürtmü olucak yani bence insan gene biryerlerden baslaması gerekiyor hayata sım sıkı tutunabilmesi için..

• İşte o zaman o aşkın değeri olmamış oluyor. Gerçek aşklar unutulmaz olmalı bence. Ki zaten o yüzden gerçek aşk diye bir şey çok zor.

• Kizlar: Iftardan sonra, aksam bogazda cay icmeye davetli ariyorum. Varsa gelicek olan; Bmw m3 le alicam yanyan :)

• saçmaydı saçma kalacak panpşi

0|0
    0|0
  • Nirvanada birakmak en iyisiydi ama cikacakmis 2si.

0|0
    0|0
  • Kız öldü devamının çekilmesi yaşadıkları aşkı önemsizleştirir gereği yok

0|0
    0|0
  • 2. Sayfa acilirsa incir recelinin anlami olmaz. Sahibesi ölmüs bunlar neyi diriltecekler anlamiyorum^-^

0|0
    0|0
  • Getirilmemeli çünkü zaten kız öldü anlatacak bişey kalmadı

0|0
    0|0
  • 2. si geliyor zaten

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar izlemedim filmi :p

1|0
    0|0
    • Dış dünyala bağlantını koparıyorsun koltuguna geçiyosun kapını kapatıyosun ve sonuna kadar izliyosun hadi :P

• Insallah iftardan sonra :p

• hayır

0|0
    0|0
  • yokya gerek yok bence

0|0
    0|0
  • aynı konuysa saçma olabilir ama farklı konu olursa güzel olabilir :)

0|0
    0|0
  • kiz oldu nereye getiryorlar devamini

0|0
    0|0
  • 2. film geliyo zaten.-. araştır bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...