Kısa filim hakkında birkaç sorum olacak?

Kısacası zorlukları nelerdır puf noktaları nelerdır
benim kucuklukten aklımda vardı 2015 ocak rıfat ılgaz ödullerine girmeyi dusunuyorum ekıp kameraman oyuncu kadrosu hazır ancak senaryo konusunda kararsızım 2 farklı senaryo var 1. si sasırtıcı bir olayı anlatıyor ( gizemli ) 2. si ise ögut verir nitelikte örn. sunu yapmazsan su olur gibi 10 dk lık bir film olcak sizce nasıl bir senaryo basarıyı doğurur tesekkurler...

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bence 2. seçenek güzel bir senaryoyla iyi olabilir.
    Şaşırtıcı , gizemli bir olayı bir kısa filmde anlatmak çok zordur , ekibin fazlasıyla sağlam olması gerekir.
    Ama iyi düşünülmüş bir öğüt , içten birşeyler amatörce çekilse bile çok izlenebilir , beğenilebilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sasirtici gizemli bir olayla bitirebilirsin ya da cok sade bir sonla. ama en onemli olan filmin goruntusu bence. goruntu yonetmeni cok onemli bu iste. cok sade naif bir hikayeyi farkli acilardan cekip okadar guzel anlatabilirsin ki..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kısa filme kısa sürede bütün duyguyu düşünceyi yüklemek esastır anlamları iyi empoze etmen gerekir geçişlerde güzel olmalı. Verdiğin mesaj ön planda olmalı

0|0
    0|0
    • sosyal piskolojiyi iyi işleyen bir tema altında ögut verir bir film dusunuyorum

• Olabilir öğütü iyi verirsen işi çözersin

Yükleniyor...