Sizcede böyle değil mi arkadaşlar?

Ben burada gögüslerimin ölçüsünü söyleyip nasıl desem bir sürü cevap. Ama konu mantıklı bir şeylere gelince cevap yok. Erkeklerimizin ilgi alanı sadece cinsellik olmamalı.

Güncellemeler:
Bakınız başkalarını tatmin etmekten başka nedir bu?
www.kizlarsoruyor.com/.../q1491639-gogus-oynadikca-buyur-mu

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• #Yine anlamıyorum cinsellik sorularında en sapıkça cevapları veriyorlar buraya gelip cinsellik benim için arka plandadır diyorlar valla bukalemun bile bu kadar renk değiştirmiyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• (Türkiye de cinsellik herzaman kapalı bir kutu oldu. ben o kutunun açılmasından yana değilim.) ama görünüyor ki soruda yaşla orantili sanırım. git estetik uzmanlarından yardım al. gelip burada niye abazan piranalari azdiriyorsun diye soru sorsam. sanane diyeceksin hemen. kusura bakma ama sende kasinan bir kavase imissin.

0|0
    0|0
  • ayakta alkışladım

1|0
    0|0
  • cinsellik benim için 2. hatta 3. plandadır
    ne sorulmuşsa o sorunun cevabını biliyorsam yardımcı olabileceğim büyün bilgilerimi paylaşabilirim

0|0
    0|0
  • Kızlarda sürekli sevgilimden ayrıldım nasıl intikam alırım ; tarzı şeyler olmasa keşke sıktı artık :) Ayrıca bir kız göğüs ölçüsünü buraya yazıyosa gel cinsellik düşün diye açık açık subliminal mesaj veriyo demektir :)

0|0
    0|0
    • Soruyu görüyorsun zaten sen gögüslerin mükemmel veya tam tersi gögüslerin güzel değil desen hiç bir şey değişmiyor. Kız diyorsa kendini tatmin etmek için sizde bunu başarıyla yapıyorsunuz tebriklerr :)

• Hayatta bir kızın gögüslerinin kucuk buyuk tartısmasından daha büyük sorunlar var onları dusunmek en ıyısı :)

• :) Mutlaka

• nerede saçma soru var millet orada

0|0
    0|0
  • Devrimi z seks devri dünyanın en büyük zevki olduğun dandí

0|0
    0|0
  • Sen bana sor kuzum her soruya verecek bir cevabimiz vardir cok sukur. Maksat exper kumbarasi dolsun.

0|0
    0|0
  • Herşeye cevabım var , ama evet olmamalı

0|0
    0|0
  • Soruya bağlı bence ben cinsellik sormadığım halde bir sürü cevaplar var

0|0
    0|0
  • evet erkekler cinsellik deyince hop diye atlar. adın üstünde erkek yane kızım :P

0|0
    0|0
  • Öyle olmalı da işte, olmuyor ne yazık ki...

0|0
    0|0
  • Herşeyn sebebi çükůmüz :(

0|0
    0|0
  • Kızlarımızın ilgi alanı da sadece ayrılan arası bozulan çiftler olmasa keşke..

1|1
    0|1
    • Arası bozulan çifte yardım edebilir bunda ne var ki? Kendim pek yardımcı olamıyorum bu konuda o ayrı bişey ama.

• Benım anladıgım sen yardımcı olmaktan baya memnunsun tartısılcak bısey yok :)) ıyı gunler

• İnsanlar istedikleri şeyi yapabilrler demek istiyorum ben..;) iyi günler

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen vücut ölçülerini soylesen fazlasiyla cevap verirler ama dogru duzgun bir soru sorsak hic cevap olmuyor cok dogru soyluyorsun

1|0
    0|0
  • Erkeklerin aklı hep aynı yere çalışıyo bence. Ama bazılarının da hakkını yememek lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...