2 kere sinemaya gittiğinde 2 kere de tiyatroya gitmesini bilen kaç kişi var buralarda?

soruyu tekrarlıyorum: 2 kere sinemaya gittiğinde 2 kere de tiyatroya gitmesini bilen kaç kişi var buralarda?

Güncellemeler:
birileri böyle konuyu tiyatroya ya da klasik müziğe filan getirdi mi anında kendi eksikliklerini eksik deglmiş gibi gösterip karşısındakina saldıranlar çok maalesef. azıcık adam olup adam gibi yorum yapmayı bilenlere teşekkür ediyorum. örnegin hiç gitmedim diyenlere.. ve crow01 cevap almamak için engellemişsin. korkaklık etmene gerek yoktu. zaten senin gibilerle uğraşılmaz ayrıca gerçekten kıtmışsın. demek ki sen her okuduğun cümleye o kadar yüzeysel bakıyorsun. yazık.

0|0
3|17

En İyi Kız Görüşü

• Ben hayatımda 1 kez sinemaya gittim o da hangisiydi hatırlamıyorum şimdi.. Rahat bir 4-5 sene olmuştur. Ondan sonra bir daha da gitmedim. Hem kendime yakıştırmadım hem de 2-3 saat boyunca bir koltukta kasıntı kasıntı oturarak film izlemenin rahatsızlığını yaşadım. Ses çıkarmak yasak, ışık yasak, konuşmak yasak, nefes almak yasak, öksürmek yasak, o yasak, bu yasak.. Çok saçma geldi. Resmen robotlaştırıyorlar. O günden sonra filmleri hep kiralayıp evde yatağımda izledim. Çok da rahat, ses sistemim de mevcut. İstediğimi yapıyorum. Sigaramı da içiyorum rahat rahat.. O yüzden sinemayı sevmem. Ortamını yani. Yoksa sinemacılığa, oyunculuğa duyduğum saygı çok çok büyük. Onun dışında üniversiteye başlayana kadar tiyatroya da birkaç kez gitmiştim (en fazla 4-5 tir). Ama üniversiteye başladığımda hemen hemen her hafta bir oyuna gitmeye başladım. Tiyatroda çok farklı bir büyü vardı ve bu beni içine çekti. Şu an amatör olarak ilgileniyorum. Oyunculuk yeteneğim yok lâkin onun dışında her şeyle ilgileniyorum. Sadece orada olmak bile beni mutlu ediyor. Ve sırası gelmişken; sevgili Savaş Dinçel hocamızı saygıyla anıyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Sinemaya sadece fantazi olarak bakarım ve gittiğim filmler hep gerçek hayatta görme imkanım olmayacak bilim kurgu ve fantastik filmlerdir... Fakat santsal eserleri izlemek için her zaman tiyatroyu tercih ederim.. Çünkü tiyatro eserlerin de abartı olmaz...

1|0
    1|0
  • sinema kolay, anlık bilet alabiliyorsun ama tiyatro öyle olmuyor tabiki. ama her gördüğümde gitmeye çalışırım

1|0
    0|0
  • Hayatımda 3 kez tiyatroya gittim o da taaa ilkokuldayken, sinemaya da hiç gitmedim zamanım olmadı..

1|0
    0|0
  • Ikisinede asiri bagliyim.. Kiz arkadasim zaten tiyatrocu, entel takiliriz sonuna dek. Ama sanata deger yok bu ulkede

1|0
    0|0
  • Malesef çok hata yapıyoruz hiç tiyatroya gidemiyorum ben kabul ediyorum

1|0
    0|1
  • Bu ne simdi tiyatroyu sevip sevmedigimiz mi yani merak edilen ben anlamadım

1|0
    1|0
  • genelde sinema , tiyatro kültürüm fazla yogtir :D

1|0
    1|0
  • arasında ki bağı kuramadım

1|0
    2|0
  • Ben biliyorum hocam ^^

0|0
    2|0
  • Böyle entellikler peşinde olmadım hiç. Hem bilmem gerekmiyor.

1|0
    1|0
  • nie tiyatro bize küsüyor mu :)

0|0
    1|1
  • gitmesini bilen derken tiyatroya gitmek bir zorunluluk gibi konuşmuşsun ama yok öyle bişe

1|0
    1|0
    • hiç bişey zorunluluk degl. ama kültür seviyesi önemli.

• valla bu lafı kimseye kullanmıyorumda harbi ergensin. sen bana doğru değilsin diye karşılık vermedin istediğin cevabı alamadığın için o cevabı verdin. bilmiyorsan öğren tiyatro kültürün büyük bir parçası değildir snatın büyük bir parçasıdır. tiyatroya giden kültürlü olamayacağı gibi (örn:sen) gitmeyende kültürsüz olmaz. sanatın onlarca dalı vardır biriyle ilgilenmezse insan diğeriyle ilgilenebilir. tiyatroya gitmeyi kültür sanan erafına poz yapmaya kullanan senin gibi ergenuslarda burada öter böyle işte. anladınmı saın liseli. önce konuşmayı tartışmayı öğren sonra kültür üzerine ahkam kes olurmu hadi şimdi doğru tiyatroya

• Beyin bedeva :D :D

• 2 sinede gıtmıyorum kanks ^^

0|0
    0|1
  • üç beş kişi vardır sanırım

0|0
    1|0
  • gidecek biri olsa yanımda giderdim. ama pek giden biri değilim

0|0
    0|0
  • yorumlara bakılırsa burada pek fazla kişi var gibi durmuyor

0|0
    0|0
  • Soruyu kız sormuş diye tüme erkekler neredeyse entel olacak :D :D bir erkek sorsaydı ne tiyatrosu lan derlerdi :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hepimiz

0|0
    1|0
  • Tiyatroya hic gitmedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...