Kitap Okumanın Yararını Gördünüzmü?

Evet kitapseverler siz kitap okumanın yararlarını gordunuzmu iyiki okuyorum kitaba asigim diyenler burdamı :)

0|0
11|9

En İyi Kız Görüşü

• Gorki diyor ki:
    Her kitap beni kalabalıktan, düzeysizlikten insanlığa; insancıllığa yükselten, daha iyi bir yaşamı anlamama ve ona karşı derin bir susuzluk duymama neden olan bir basamaktır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kitap ufku açar. Geliştirir. Büyütür. Kuruyan yerlerini yeşertir.
    Ek bilgi: Ben 2012 Ösys'de Türkçe'de fullemiştim.

0|0
    0|0
  • Kitap okumanin faydalarini saymayla bitiremeyiz..

Bir kere kelime dagarcigin gelisiyor, Can sIkIntisina birebir, ufkun genisler, edindigin bilgiler vs..
    Kitap okumak bana göre Bilgi demek. Bilgi Güc, Kuvvet demek..

0|0
    0|0
  • Yok yaa bı turlu sevemedim cok sıkılıyorum okuyamıyorum neden acaba :S

1|0
    0|0
  • O kadar cok kı en basta dıksıyonumu bıle degıstırdı sonra hızlı anlamaya basladım kelıme dogarcıgım gelıstı kıtaplara asıgım dondurup dondurup okumak pahabıcılemez

0|0
    0|0
  • Ben mesela her karakteri kafamda ilk önce yaratırım. Kıyafeti-saçı-burnu-gözü :D Sonra kitabı okurken hep o kişileri hayal ederim. Kitap bittiğinde sanki film izlemişim gibi oluyor. Seviyorum o hissi :D

0|0
    0|0
  • Evet çok okurum ve çokta yararı var bence.

0|0
    0|0
  • Çok güzel konuşuyorsun tıkanın kalmıyorsun hatta bana çok Asi konuşman demişti tarihçimiz

0|0
    0|0
  • Ohooo çok var :D

0|0
    0|0
  • Kesınlıkle EVETT. KItap okumak mükemmel bır alıskanlık ve birçpk yararı var diyebilirim sizlere :)

0|0
    0|0
  • yararını gordum. Ozellıkle YGS de paragraf sorularında cok yardımcı oldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hayatımda 1 tane kıtap okudum kanks

0|0
    0|0
  • kelime dağarcığın gelişti, konuşmam akıcılaştı.
    herkese tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Büyük roman lar i Sevmem ama ufak şeyleri çok severim makale tarzında. Deneme tarzında. Başka gözlerden olayları inceleme me ve konuşmadaKI kelime darcina büyük fayda sağladı

0|0
    0|0
  • Görüş açın değişiyor. Kitaplardaki bazı karakterler gerçek hayatta da karşına çıkıyor. Davranış şekillerini bilebiliyorsun. Bana sosyal yapıda rahatlama sağlıyor mesela

0|0
    0|0
  • Kelime dağarcığın gelişir, iyidir iyi.

0|0
    0|0
  • Kitap insanın ufkunu genişletir sürekli kitap okuyan adamla okumayan adam kendini belli ediyor.

0|0
    0|0
  • severim cokta kitap okudum fakat isimlerini unuttum hep

0|0
    0|0
  • aşk kitaplarını okudum ama bir yararını göremedim

0|0
    0|0
  • Kar zarar hesabı tutmamak lazım. Keyif alıyorum bazen okumaktan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...