Kapat

Rahibeler Komunist olabilirmi?

evet arkadaslar. burada avusturyada cok rahibe var. ve gecen is yerimde bir kadin ben komunistim dedi ve 2 gun. sonra rahibe oldugu ortaya cikti
yani is kiyafeti yuzunden fark edilmiyo rahibe oldugu.

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• rahibeliği iş olarak yapıyor demek , düşüncelerini teslim etmemiş ideolojisine...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Olur tabi neden olmasın komünizm bir ekonomik yönetim şeklidir o yönetim şeklini benımsemek senın dınsız oldugun anlamını tasımaz. gercı yıllardır bu ulkese ve dunyada sırf dıne karsı bir ideolojıymıs gibi anlatıldıgı ıcın ınsanlar bole seyler duydugunda sasırıyorlar komünizm en basitinden sınıfların olmadığı parasız ortak mülkiyetin oldugu devletsiz bir yaşam biçimidir

0|0
    0|0
  • Olur tabi niye olmasın din ile hayat feksefesini bir tutmamış hem komünisttim dedi diye baştan aşağı tüm felsefeyi kabullenmek zorunda değil komünizmde hoşuna giden düşünceler daha fazladır derim ben.

0|0
    0|0
  • Olmaması gerekir

0|0
    0|0
  • Antikapitalist Müslümanlar da var. Sosyalizm ile bağdaşan çok dini unsur var ve engel değil. Sosytlaist komünistlern çoğu ateist olmasına bakmamak lzım.

0|0
    0|0
  • Yalaaaaann söylemiş :D :D :D sen hiç imam'ın komunist oldugunu gördünmü bizde :D :D Rahibe olan kadının zaten işidir rahibe olmak yani ek işmi yapıyo bu rahibe teresa hanım :P

0|0
    0|0
    • bizim hastane rahibe hastanesi mutfaginda calisiyo oda
      akillim ;)

• sen dur dur
      en manyagi ise.
      erkek. rahibe
      erkek rahibefe var
      odami hz. isayi bekliyo ne sacmalik bu gay olmasi lazim

• :D erkek rahibe :D dediğn şeyin adı Rahip canım :D :D Nası hz. İsa'yı bekliyo. Ne alaka gay? :D

• Hristiyanlıkta hersey olabilir biraz gevsek ve kesin kuralları olmayan bir din normal yani ayrıca Komünizm neden dine karşıdır hala anlamış degilim

0|0
    0|0
  • hristiyanlığın geldiği son nokta.

0|0
    0|0
  • Yok hepsi marksist.

0|1
    0|0
  • Olamaz bağyan.

0|0
    0|0
  • Hayy allah ya :)

0|0
    0|0
  • ben rahibelerin sevişmediğine bile inanmıyorum ki komünist olmadığına iananyım :)

0|0
    0|0
  • Karl Marks ''Din afyondur, uyuşturucudur'' der. Senin rahibe ya babasının zoruyla rahibe olmuş veya komünizmi bilmiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Rahibe nasıl komünist olabilir ki? evlilik sonrası cinsel ilişkinin bile günah olduğunu düşünerek ilişkiye girmiyor birçoğu. o Rahibe istisna sanırım :)

0|0
    0|0
  • Ya rahibe degildir ya da kominst degildir ikisi bir arada olmaz ya da hic biridegildir eglebiyodur kadın

0|0
    0|0
Yükleniyor...