En nefret ettiğiniz reklam hangisi?

uyuz oluyorum ya bi dizinin en heycanlı yerinde cıkan reklamlara :/

en sinir oldugum reklamda

şu beyaz tül bembeyaz tül aaa aaa ! diyen teyze . Sizin ?

0|0
21|34

En İyi Erkek Görüşü

• televizyonu sadece play station oynamak için kullanıyorum.şu an piyasaya çıkmış yada çıkacak hiç bir üründen haberim yok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Deterjan reklamları. Adamlar partye gidiyorlar kıyafetin nasıl bu kadar diyorlar pat arkadan deterjan çıkıyo :D Hangi aptal parrtye deterjan götürür ? :D

7|0
    0|0
  • turkcell'in tüm reklamları, vodafone tüm reklamları, şimdilerde yok ama şen piliç reklamı hahaha diye şarkı söylüyordu. show turk'te estetik hastanesi reklamları ve bossan halı reklamları...daha var ama aklıma gelmiyor şimdi

1|0
    0|0
  • Fairy lanet olası tabaklar zırt pırt internette video aralarında karsıma cıkıyor,birde diş macunu reklamı var kahretsin !

2|0
    0|0
  • Fairy reklamları tabikide.Temizlik malzemelerinin bütün reklamları berbat ama fairy reklamları en berbatları

2|1
    0|0
  • link bu

1|0
    0|0
  • Reklam da ayrım yapılmaz !

Reklam; reklamdır ve hepside gereksiz ve saçma şeylerdir.

Açıkcası kocaman bir zaman kaybı nedeni !

1|0
    0|0
  • parex in reklamı

1|0
    0|0
  • Sağlam basacan bu hayatta.. (Lassa)

3|0
    0|0
  • facebook da gordum, p&g nin bir reklami, her basarinin arkasinda anne vardir diye . kapadim reklami sinirimi bozdu.

2|0
    0|0
  • link hayatımda gördüğüm en salak reklam film. tuvalet kağıdının arabayla ne iligisi var. Kızda salağın teki reklamla uyumlu olmuşlar.

2|0
    0|0
  • aveanın tüm reklamları..

1|0
    0|0
  • Film arasına giren tüm Reklamlar gıcıktır..

1|0
    0|0
  • Kosla...

1|0
    0|0

• Biscolata reklamı :(

1|0
    0|0
  • Kanal D Avrupada çıkan bi reklam var estehair isimli firmanın gıcığın en gıcığı

2|0
    0|0
  • kosla vanish perde

2|0
    0|0
  • Bal reklamlarından o kadar psikoljim bozuldu ki o gün bugündür izlemiyorum tv :)

2|0
    0|0
  • Rocco Pop Sakız Artık Böyle Bişey reklamına gıcık oluyoru

1|0
    0|0
  • ped reklamları. bütün paranızı şunlara yatırın da adamların cirosu artsın, reklam yayınlatmayı kessinler.

0|0
    1|0
  • Birde vatan reklamı..vataann tatatatan

1|0
    0|0
  • turkcellin şahan reklamları çok gıcık...

1|0
    0|0
  • Dove reklamı

1|0
    0|0
  • vodafone reklami...arka plandaki sesi oldurmek istiom..vodafoooonn virizoooooooonn

1|0
    0|0
  • Banka reklamları. Zaten para yok.

1|0
    0|0
  • link

aha bunlara gıçığım ıslak sopayla dövcen bide 33 reklamında top vardı onada gıcığım :D

1|0
    0|0
  • bundan daha kötüsü varsa bana da söyleyin link

0|0
    0|0
  • bal reklamı bir değil,iki değil...tam 6 kavanoz bal plusss olarak polen hediye yihuuu :D

2|0
    0|0
  • 118 le başlayan reklamların hepsi

1|0
    0|0
  • sitki siyrilmis ve akabinde teyzemizin ici akismis eti tutku reklamlari.

1|0
    0|0
  • dido reklamını unuttun sanırımm:)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 21

• şu 118in bütün reklamlarından nefret ediyorum

4|0
    0|0
  • Tüm banka reklamları... Hele ki bir tane var, altınlarını nereye koyacağını şaşırmış insan toplulukları, resmen hırsızların gözünü açan bir reklam... Bilerek yapıyorlar sanırım, evde saklamayı bırakıp bankaya yatıralım diye :D

0|0
    0|0
  • boru mu bu borudur bu diye bi reklam vardi bastan asagiya dumur:*

2|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • şu periler diyarı gibi olan reklama çok sinir oluyorum.kızla erkek tanışıyor evlenir bebekleri oluyor bilin bakalım ne reklamı bebek bağı oyuntulu bebek bezi reklamı :D ne alaka yani :D

0|0
    0|0
  • Kesinlikle rocco reklamı o sakız çiğneyen kızı hatta o reklamı yazan herifi dayaktan bilinçsiz hale getiresim geliyor.

1|0
    0|0
  • Pek çok.

1|0
    0|0
  • sigorta reklamlarına kılım

2|0
    0|0
    • hııı birde saçma bir cordia sigorta var o di mi tam gıcık ya öyle reklam olur mu...

• simpaş gyo ile mutlu evler hepimize böğğğkk!

• link

hahaha bu :D

1|0
    0|0
  • nerdee portakaaal orda parcacik guzel aslinda*gicik

2|0
    1|0
  • Kosla vanish perdee. Nefret ediyorum o reklamdan!.

1|0
    0|0
  • aynı reklam evet deli oluyorum kanal değiştiriyom aaaaaaaaa dediği zaman bende şöyle diyorum ;zıkkımın köküüü :)

0|0
    0|0
  • ineklerin öpüştüğü bi reklam gördüm

lanet olsun bitti bi daha kimseyi sevemycem :(

1|0
    0|0
  • 118 reklamlarını sevmiyorum

1|0
    0|0
  • 118 reklamları, her türlüsü.

1|0
    0|0
  • pek izlemem reklam,hatta tv de.

1|0
    0|0
  • ülker içimin hani uyuz uyuz gülen "anne içim çok rahat" diyen çocukların olduğu reklama uyuz oluyorum ya böyle bir reklam olanilir mi verilen paraya yazık bu reklamı yapan adamı işten kovardım ben olsam..

0|0
    0|0
  • Beğendiğim reklamları sorsaydın çok daha kolay olurdu 3-5 reklam hariç hepsi çok itici.Renault'un reklamına bitiyorum ama:) link

0|0
    0|0
  • kafalarının üzerinde yağ şişesi taşıyan amcaların olduğu reklamdan nefret ediyorum :(

1|0
    0|0
  • bı ara ne zaman acsam 118 33 dıye bı dıngıl cıkıyordu hemen kapatıyordum tv yı yaa sıf o reklam yzunden tv den sogudum bırde olakı bılınmeyen numaralar azım olsun kesınlıkle 118 33 aramıyorum adama kıl oldummm bak aklıma geldı genee öğkkk kusacamm

0|0
    0|0
  • Dacca mu ooo reklamındakı kaşar kız !

1|0
    0|0
Yükleniyor...