Yeni başlayacaklara kitap önerisi olan?

Pek fazla kitap okuma alışkanlığı olmayanlara (benim gibi) hangi kitaplarla başlamalarını önerirsiniz? bir liste falan yapsanız da çok hayra geçebilir aslında :D

0|0
12|11

En İyi Erkek Görüşü

• amin malouf semerkant
    jerzy kosinsky boyalı kuş
    j. d. salinger çavdar tarlasında çocuklar
    ann chamberlin safiye sultan
    trevanian şibumi

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürler aradığım böyle elimde olabilecek bir listeydi en kısa zamanda alırım okurum umarım :)

• amin malouf en sevdiğim yazar olduğu için üste yazdım ama sen salinger de başlayabilirsin. çok olumlu bir kitap. anlatılan konular hiç de öyle olumlu iyimser değil ama insana yaşattığı hiç gerçekten olumlu

Kızlar Ne Diyor 12

• Ilgi alanın neyse onunla başla korku mu seversin macera mi seversin aşk mi mizah mi? Yeni başlıyorsun sıkılmadan severek okuyabilecegin bişey olmalı ki başladığın gibi birakmayasin. Şimdi burda. birisi bir asaşk kitabını over harika cok sürükleyici der ama sen ask Sevmediğin icin o kitap işkence gelir

0|0
    0|0
  • Klasiklerden şimdilik uzak durun. (Çünkü sıkıcı gelecektir)
    Emrah Serbes'i öneririm ben genelde bu durumlarda.
    Behzat Ç. Serisi'nin dışında iki kitabı da gayet hoştu. Erken Kaybedenler, Deliduman?

0|0
    0|0
  • Dam Brown in tum kitaplari biraz kalinlar ama inanilmaz derecede akici kitaplar. Bir de empati diye bir kitap vardi yazarini tam hatirlamiyorum ama adam fawer olmasi lazim.

1|0
    0|0
    • Dan brown da vincinin şifresinin yazarıydı sanırım ihanet noktası diye bir kitabını okumuştum baya hoşuma gitmişti empati de baya duydum olasılıksız kitabıyla birlikte onları da en kısa zamanda okumayı düşünüyorum :)

• Evet evet o :)

• Ben okumaya cingöz recai serisiyle başlamıştım ama yaşına göre kitap okumaya daha edebi romanlarla da başlayabilirsin :D

0|0
    0|0
    • Onlarla başlayıp onlarla bitirdim ben ama simdi sahalara dönüş yapmak istiyorum tekrar :D

• Yok canım ne kusuru o benim kültürsüzlüğüm abfsgsgg

• Bende hiç okumam nerdeyse genelde sıkılır yarısında bırakırım ama Dönüş isimli kitap çok güzeldi. Birde Morganville vampir serisi var Cam Ev ilk kitabı normalde sevmem pek vampirli kitapları ama bu seri çok hoşuma gitti sürükleyici. Birde Kayıp Gül :)

0|0
    0|0
  • Elif safak aşk gormussundur zaten. Sirf erkekker pembesini okumuyor diye siyah kapaklisini cikardilar

0|0
    0|0
  • Bn ipek ongunla başladım. Ama sn severmisn bilmem.

0|0
    0|0
  • doğrusunu söylemek gerekirse bende çok kitap okumam ama bir kitaba başlamıştım adı FISILTI başları biraz sııkıcı ama daha sonraları harika çok güzel sürükleyici bir kitap kesinlikle öneriyorum :)

0|0
    0|0
  • Grinin Elli Tonu (Serisi) okudukça bırakamıyor insan :) Olasılıksız da güzeldir.

0|0
    0|0
  • The Secret-Rhonda Byrne

0|0
    0|0
  • 15ine kadar bu alışkanlığı kazanamadiysan biraz zor ama 100 temel eserden başlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • öncelikle ne tarz kiapları sevdiğini bulmalısın bu yüzden bizim vericemiz kitap adları güzel dahi olsa senin hoşuna gitmeyebilir..
    açlık oyunlarını izlemediysen kitabını oku dicem ama izlemiş olabilme ihtimalin yüksek. d

0|0
    0|0
    • Onun kitabını da okumuştum ya :D

• Evet bunu duymuştum siyah beyaz bir kapağı vardı yanlış hatırlamıyosam teşekkürler öneri için :)

• inş okurkende sıkılmassın :)

Erkekler Ne Diyor 10

• kendin bulacaksın bunu bir kitap üzerinde takıntı yapma al okumaya başla çok mu sıktı bırak sarmadıysa uzatma kitap bir görev yerine koyma sakın iş durumu gibi de bakma her kitabı bitirme zorunluluğun yok unutma kitap bir hobidir ve güzel vakit geçirmeni sağlar gerisi boş.. kitapçıya gir ilgini çekecekler çıkacaktır

0|1
    0|0
  • Roman, hikaye tarzı dünyana da ahiretine de yaramayacak bir kitap okumaktansa dini bir kitap öneririm.
    Ölüm ve Ötesini oku, havanı bul. +_+

0|0
    0|0
  • roman oku kardeş Cengiz Aytmatov olabilir mesela. veya hangi tarz kitap okumak istersin? ilk önce yönünü bilelim ondan sonra rotayı çizelim.

0|0
    0|0
    • Düşünce kitapları olarak kişisel gelişim kitapları olabilir kurgu kitaplarında da daha çok fantastik olanlar bir de eskileri anlatan kitaplar ilgimi çekiyor

• okumayı kendine sevdirmek istiyorsan ilk önce roman oku veya sevdiğin bir kişinin hayatını oku. ilk önce kendine sevdir okumayı.

• Cin ali ve maceraları

0|0
    0|0
  • tonton Ali okulda ile başlaya bilirsin basit ama sürekleyici bir öyküsü var. O. o

0|0
    0|0
  • Sen şimdi gidicen ya cehennemin dibine git ERDAL DEMİRKIRAN

0|0
    0|0
  • Kur'an oku kardeşim.

0|0
    0|0
    • Başlamıştım öğrenmiştim ancak bitirmek nasip olmadı :( inşallah ilerde olur

• elif şafak-aşk en fazla 2 günde bitirirsin çok güzell

0|0
    0|0
  • Siyah inci

0|0
    0|0
  • Ateşle kendini vardı bir ara elimden geçti sevdiğim kitaptı kısa öz keyifli:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...