Selam gençler :D ben kitap yazmayı düşünüyorum düşüncelerinizi almak istedim?

kitabın ana karakteri olan kızımız ailesinin işleri üzerine başka bir yere taşınıyorlar. başka okul, başka arkadaşlar gibi şeyler birde tuhaf olan bir erkek karakterimiz var deli. ve kızımızın bulaşmaması gereken durumlar olaylar gelişiyor. konu kabaca bu sizce değiştirmeli miyim ya da sizin eklemeniz istediğiniz fikirler varsa alabilirim herkese +1 şimdiden teşekkür ederim :)

0|0
4|33

En İyi Erkek Görüşü

• bende roman yazmıştım , güzel b i senaryo bence , ilerletip yeni sahneler ve roller katabilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Böyle çok roman var sanıyorum. İçeriğe farklılıklar katabilirsin. Kıza biraz arabesk kat. Bizim millet arabeski, hüznü sever.

1|0
    0|0
  • Kitap yazan biri olarak sana yardımcı olabilirim :) bak watpadd adlı yeri biliyorsundur oraya girip benim arkadasimin yazdığı kitap var değişen hayatım diye senin konunun aynısını o kitaba dökmüş :)

1|0
    0|0
    • gerçekten mi :/ ozaman yeni bir kurgu falan yapmam lazım biliyorum o siteyi oraya yazıcam bende ama hiç denk gelmemiştim okurum o kitabıda teşekkür ederim.)

• Çok havadan yazmışsın biraz daha ilerlemişsen olduğun yerden bir arkadaşına danış

1|0
    0|0
  • Asosyal olan ama olaylardan eksik olmayan bir arkadaş olsun olaylar karşısındaki tavırları denişik olsun.

1|0
    0|0
  • Kız kötü yola düşer , erkeğin teki geri gelir onu kurtarır. Sonra kız çukura düşer v. s yaz gitsin

1|0
    0|0
  • Kitap yazmak istiyorsan en azından 500 tane kitap okuman yararına. Unutma ki yazarlar aynı zamanda en çok okuyanlardır.

1|0
    0|0
    • kitabı komple yazmıyorum bölüm bölüm olucak her bölümde herşey olabilir oyüzden fikirlerinizi almak istedim

• Bir şeyler yazıyor musun?

1|0
    0|0
  • sonra kız bir yerden arandığını görür ve aranan kişiyi bulduğunu söyleyerek gelip almalarını söylr. sonra kızın ailesi gizli ajan fela nçıkar. yeni tanıştığı çocuk ta onu korumak için görevlendirilmiş olur felan falan. çok şey varda yazması zor :)

1|0
    0|0
  • Aman Allahım Bir osman sınav daha mı doğuyor? :D

1|0
    0|0
  • hayal ürünü kitap yazmak bana çok saçma geliyor hayatında ki yaşanmışları, yaşamak istediklerini, insanlar neyi yapmalı neyi yapmamalı bunları yazsan daha mantıklı, artı olarak kitap yazmak için çok şey yaşamış ve görmüş olman gerek bakış açın kesinlikle farklı olmalı ve kendine ait hayat felsefen olmalı başarılar...

0|0
    0|0
  • rakip olalım mı benim de canım çekti

1|0
    0|0
  • dostum birazda aksiyon olsun daha iyi olur

1|0
    0|0
  • konu çok güzelmiş hayran kladım

1|0
    0|0
  • Bence olmuş

1|0
    0|0
  • şimdiye kadar kaç kitap okumuşsundur tahminen?

1|0
    0|0
  • bence sen kitap yamaya falan çalışma. burada yazdığın gibi yazacaksan boşuna yorma kendini.

0|0
    1|0
  • Bence ekleyebilirsin tabi düşünmek lazım konuda güzel ben 410 sayfalık roman yazdm 3 yılda ve şu an terfi terbiyede onay bekliyorum istersen sanada yarf. Olabilirim

0|0
    0|0
  • Kac yasindasim? Mezuniyetin ney?
    Yaz mutlaka ama yayinlama gibi kaygilardan uzak dur sadece yaz. Her yazdigin seni mukemmele tasiyan bir basamak hukmundedir..

0|0
    0|0
  • Kitap yazacak seviyeye gerçekten gelmiş olsaydın bence düşüncelerimize ihtiyacın kalmazdı diyeceğim kavga çıkacak, eksileyip EİC seçmeyeceksin. O yüzden demiyorum. Demiş miyim bak dememişim

0|0
    0|0
  • Senaryo Çok Baştan Savma , Aşk Acısı Olsun Sonunda Sevenler Kavuşsun. Günümüz Zihniyetinde Çok Tutuyor.

0|0
    0|0
  • Deli karakteri beni animsatti kendime
    Yazinca gonderde okuyum bir

0|0
    0|0
  • Başarılar :)

0|0
    0|0
  • Önce bayaa bir okuman lazım yazdığın bu yazıya bakılırsa cok okuman gerek. Çünkü baya bir hitap bozukluğu ve cümle düşüklüğü var yazının yanlış olmasi falan değil... eksik olmasi falan değil. ..

0|0
    0|0
  • Yol yakınken dön bacı'm.

0|0
    0|0
  • Hobi olarak yaz tabi.

0|0
    0|0
  • erken daha. bekle. yaşa gör deneyim kazan...

0|0
    0|0
  • su asamada biraz daha kitap okusan daha efektif olur gibi
    cin olmadan adam carpma:)

0|0
    0|0
  • Senin Kavak Yelleri dizisini izleme vaktin gelmiş :)

0|0
    0|0
  • Kitap yazmak yetenek işidir. Varsa öyle bir yeteneğin yaz. Bize de okumak düşer.

0|0
    0|0
  • Kitap yazmaktan vazgeç bence resim falan cizzz.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok sıradan görünüyor. Konu bu kadar sıradan ve olağan işliyorsa betimlemeleri çok iyi yapmalısın. Aksi takdirde okumak eziyet gibi gelir.

0|0
    0|0
  • Çok standart bir hikaye başka bir şey bul özel yani farklı :) ben de başlıyorum pazartesi kitap yazmaya. .. benimki de kürt bir gence platonik asık olan kızın şizofren olmasını anlatıyor.

0|0
    0|0
  • iyide böyle olmaz ki
    yazmak istediğiniz şeyin önce konusu olmalı ortada.
    karakter belirlemişsiniz ama herşey eksik.
    öncelikle konuya odaklanıp
    karakterleri gözden geçirmenizi tavsiye edebilirim.

0|0
    0|0
  • Aşırı klasik bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...