Rap denilince aklınıza ilk gelenler?

Rap denilince aklınıza ilk gelenler nelerdir? ya da Rap hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

0|0
12|20

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 19

• Öncelikle rapin kısa bir tanımını yapıyım:

Anavatanı A. B. D olan ve orda zencilere bok muamelesi yapılması sonucunda cıkmıs zencilerin kendi sorunlarını en içten ve katıksız olarak aktarabildikleri müzik türü. sözlerin %90 ı küfür ve argodan olusmaktadır ve insanın içindeki kini dışa vurmanın en iyi yoludur. fakat bir çok insan bu türün sanatsal özelliğini ve rapin kuralı olan hızlı ve uyaklı söz söyleme sanatını tartışırken A. B. D de eminem adında bir rapçi mtv ödülleri ve grammyler dahil 20 ' ye yakın ödül alarak bu tip insanların ne kadar yanıldıklarını gözler önüne sermiştir.

Akla gelen kesin ve şüphesiz düşüncelerimin ilk sırasında yer alan
    TUPAC AMURU SHAKUR. Olacaktır

0|1
    0|0
  • Rap türkiyede çok fazla rağbet görmüyor ama gelişiyor yavaş yavaş. Özellikle pit10 rapi üst seviyelere taşıyor. Dinleyici kitlesi 20 yaşın altında ama televizyonlarda gosterilmeye basladi ve yükselecek yavas yavas. Ben genelde rapi dinliyorum rapciyi degil. Yani hic bir rapciye fan falan degilim. Ama şu sıralar tankurt manas, xir gökdeniz, mozole mirac ve allameyi çok dinliyorum. Digerleri de cok iyi zaten. Daha cok duyulmayan rapcileri de dinliyorum mesela termit, tahribad-ı isyan gibi.

0|1
    0|0
  • Bone Thugs, Dre, Snoop Dog, Rick Ross & A. P. O , defkhan, Tepki, Bossy, Şehinşah, Sansar, Rota, Red, Contra, Patron, Da Poet, Allame, Leşker Asakir, Karaçalı, Saian

0|2
    0|0
  • sagopa kajmer

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Whiz khalifa gettolar kanka. d

0|1
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=GH6MB7YH-Bg İlk olarak bu geliyor :)

0|1
    0|0
  • Eminem :)

0|1
    0|0
  • Sagopa Kajmer

0|1
    0|0
  • Eminem :D :D

0|1
    0|0
  • Kaf kef. :)))

0|1
    0|0
  • 2pac

0|1
    0|0
  • Saian, Karaçalı, Hayki, Patron, Da Poet sırasıyla (:

0|1
    0|0
  • +Neyim var ki rapten gayrı :)

+Anahtar elimde hiphop bir bomba , lal la la la lal la la kulaklarını tıkama

0|0
    0|0
  • Arsiz bela... mc karakule familla tokat eskiler bilir

0|0
    0|1
  • orhan gencabay

0|0
    0|0
  • Turkiyede rap defkhan geeflow islamic force istanbull attack saian ve karacalidir

0|0
    0|0
  • Ceza*

0|0
    0|0
  • Lionel Messi

0|0
    0|0
Yükleniyor...