Bir kitapta en etkileyici erkek karakter nasıl olmalı?

Bir kitap yazıyorum ve erkek karaktere bir türlü karar veremedim. Yani nasıl olmalı? huyları, yaptıkları hani öyle biri olmalı ki okuyan kişi bile çok etkilensin istiyorum..

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Agresif yapili olmali. Guvenilir bir insan olmali gecmiste buna kotu davranan insanlara bile iyilik yapmali. Insanlardan intikamini iyilik yapip o insani sasirtarak almali. fiziki olarak fazla ahim sahim bir fiziki olmamali fakat konusmasina cok guvenen konustugu kisileri ikna edebilir bir ozelligi olmali.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• en önce iyi bir insan olmalı hayatın zorluklarıyla mücedele eden dürüst olmaya çalışan ama zorlanan falan

0|0
    0|0
  • Baslangicta biraz daha icine kapanik kendine guveni olmayan ama daha sonra lider olmus cektigi acilarla kendine guveni gelmis :)))

0|0
    0|0
  • Kitabın teması ve konusu hakkında bilgi verirsen yardımcı olabilirim yarın :)

0|0
    0|0
  • Bugünler de herkes kitap yazıyor fakat yazdıkları kitabın ana teması bile hazır değil. Bence biraz daha tecrübe sahibi olmalısınız :)
    Kararsızlık en büyük engeldir yazı yazmaya.

0|0
    0|0
    • Haklısın ama zaten tecrübe sahibi olmak için yazmaya başladım bu ilk hikayem değil 3. ama artık karakter bulmakta zorlanıyorum konu hazır ama erkek karakter bir türlü aklımda şekillenmiyo :)

• En kötü karar kararsıslıktan iyidir ;-)

• :)) Evet öyle..

• sen nasl olmasını istersen

0|0
    1|0
    • Ya ben böyle çapkın ama çok acı çekmiş birini istiyodum psikopat olucaktı biraz ama arkadaşım bu karakterden fazla olduğunu söyleyince soğudum açıkçası.. Bide yorumuna yanlışlıkla oy verdim galiba üzgünümm :))

• piskopatmı sewiyon sen

• :) Ya kitaplarda dikkat çekiyo öyle karakterler ama gerçekten nerdeyse her kitapta var yani çok kullanıldı.. Biraz sıktı yani çünkü olacaklar hep belli..

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...