Aranızda divan şiirleri, edebiyatı ile ilgilenen bilen var mı?

Divan şiirleriyle ilgilenen bilenler var mı aranızda? Bilen varsa yazarsa ona birşey soracağım

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Biliyor olarak nitelendiriyorum kendimi, sor bakalm

0|0
    0|0
    • bir divan şiiri vardı. tam olarak hatırlamıyorum ama anlamı şöyle birşeydi galiba; bu testiyi kırdım aşk yolunda benim bu bahtsızlığım yazılmış ta ezelden vs vs öyle birşeydi iskender pala'Nın çok okuduğu bir şiirdi ah diye başlıyordu

• teşekkür ederim

• Asıl ben teşekkür ederim ;)

Erkekler Ne Diyor 10

• O edebiyattan harbi nefret ettim lise hayatım boyunca. Edebiyatı hiç sevmem. Onun haricinde şiirleri severim.

0|0
    0|0
  • maalesef

0|0
    0|0
  • lise yıllarımda 4 yıl serveti finün edebiyatı görmüş birine şiir falan sorma v_V ama cok fena diss atarım yani :D

0|0
    0|0
  • lisedeyken fena değildim sor bakalım..

0|0
    0|0
    • bir divan şiiri vardı. tam olarak hatırlamıyorum ama anlamı şöyle birşeydi galiba; bu testiyi kırdım aşk yolunda benim bu bahtsızlığım yazılmış ta ezelden vs vs öyle birşeydi iskender pala'Nın çok okuduğu bir şiirdi ah diye başlıyordu

• Bana sorabilirsin :)

0|0
    0|0

• onu bilmiyorum işte :( ama 2 dizydi galıba

• hiç hatırlayamadım böyle bir şiir

• Bahar-ı hüsnü belada bülbülünün
    Gülü ter-i nicesin, hoşmusun, safaca mısın
    :)

0|0
    0|0
  • Suya virsün bağban gülzarı zahmet çekmesün...

0|0
    0|0
  • Buyur kardeşim :)

0|0
    0|0
  • Şıirle ilgilenirim ama divanmı değilmi bilemem

0|0
    0|0
  • sorabilirsin

0|0
    0|0

• mevlanın mıydı

Kızlar Ne Diyor 3

• Işin duygusal kısmıyla değil de bilgi kısmıyla ilgileniyorum diyelim. Edebiyat tarihini cok severim

0|0
    0|0
  • soruyu alayım

0|0
    0|0

• ah minel aşk falan mı?

• hayir o kadar bilindk değil

• Sor biliyorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...