Hayat amacınız nedir? Ne olmalıdır?

Sorumda dediğim gibi hayat amacınız nedir? Ne olmalıdır?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• hedef , iş , eş , kariyer , çocuk , çocuk sorunları... torun... hayat bitti :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kariyer evlilik çocuk

0|0
    0|0
    • Bu kadar kısa mı? :D Amaçlarının bununla değerlendirmek güzel. Onun haricinde başka bir şeyler yok mu?

• Bana göre yok bu ucu yeter

• Tek amacim hedeflerime ulasmak..

0|0
    0|0
    • Allah kolaylık versin. Nedir o hedefler?

• Kime göre ne olmalıdır bana göre mi topluma göre mi aileme göre mi? Hayat amacım özgür ve mutlu olmak

0|0
    0|0
    • Anladım Allah Kolaylık versin :D O Bu dünyada zor! ama çabalamak en güzeli.

• hayattaki amacımı bulmaya çabalayarak geçireceğim sanırım ömrümü

0|0
    0|0
    • Yok, öyle olması gerekmiyor. Şöyle olabilir. "İyi insan olmak için çabalacağım." ya da "Güçsüzleri hep yardım edeceğim."

Diğer bir deyişle;

Orman hızla yanarken minik bir serçe gagası ile aldığı suları ormanın üzerine bırakır. Ormandaki diğer hayvanlar dalga geçerler. “Minik serçe koskoca ormanın yangını senin attığın bir damla suyla mı sönecek?” diye sorarlar. Serçenin cevabı nettir.

“Benim elimden gelen bu”

• o zaman yaptığımın en iyisini yapmaya çalışarak diyeyim. daha hoş oldu

Erkekler Ne Diyor 5

• çalısıp gezip tozup yiyip içmek. onume gelen fırsatları degerlendirmek yeni tecrubeler edinip farklı insanlar ile tanısmak yeni tatlar tatmak. yasamak budur behhh:DDD

0|0
    0|0
    • "Hayat bana güzel be" demek istiyorsun :D

• Abi evet herkes yaşamasını bilmiyor dimi? :)

Şunlarda örnek dimi?
      http://www.risalehaber.com/d/news/78979.jpg

• cok sacma oldu bu paylastıgın. bu gibi insanlara bizler yardım edemeyiz yardım edebilicek imkan var olupta yapmaz isek o zaman kotuyuzdur Allah bizim belamızı zaten verir.

• Başkalarından sorma. Kendi hayat amacını bul. Her kes aynı değildir. Birisi paraya tapar, birisi bir kıza, birisi tüm kızlara ve kadınlara, birisi tanrıya tapar, birisi kendine. Her kes farklıdır. Ya sen kimsin?

0|1
    0|0
    • Hehehe :D Sadece osrudan ibaret. Tabikide farklı. Ama olmayanların var mı diye merak ettim? :D

• Herkesin vardir kendine gore. Onlarinkini düşünme bile. Kendinkini yarat.

• hayatımı düzgün ve özgür bir biçimde yaşayacak kadar gelire ve kariyere sahip olmak ve tabi en önemlisi sağlık.

0|0
    0|0
  • benim hayatımın amacı kendime yetecek kadar bir para kazanmak ve mutlu bir yuva kurup çocuklarımı büyütmek

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşa bakıp çıkacam.

0|0
    0|0
    • Arkdaşı bulamadın galiba :D

Yükleniyor...