Okuduğunuz ve etkilendiğiniz en iyi kitap?

Okuduğunuz ve etkilendiğiniz en iyi kitap nedir? Hayatınızı hangi yönde etkiledi?

0|1
8|22

En İyi Kız Görüşü

• ben fantastik kitaplara daha çok ilgi duyuyorum becca fitzpatrick- hush hush serisi gerçekten çok iyiydi.
    kötü ve iyi kavramları arasında ince bir çizgi vardır her kötü görünen kötü olmadığı gibi iyi görünen de iyi olamayabiliyor. Ve aşk herşeyi değiştirebiliyor olmayanı oldurtabiliyor.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 22

• Kur'an-ı Kerim :)

3|1
    0|1
  • Çin İşkencesi adlı kitap çok etkileyiciydi.
    Yazarı Melike Şenlikoğlu.
    Kitap sayesinde namaza başladım.

Düzceli Memet yazarı Halit Ertuğrul bu da çok güzel bir kitap.

Ra Bilgileri de etkileyici bilgiler veriyor din dışı ama din ile paralel bir kitap.

0|0
    0|0
  • Bukre.. bence oku tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Aziz Agustinusun itiraflar kitabı en etkilendiğim kitap oldu. bir insan kusurlarından hatalarından nasıl azizlik mertebesine yükselmiş bunu analtıyor hatasız günahsız suçsuz hiçbir insnaın olmadıgını daha iyi anladım bu kitap sayesinde günah dolu bir yaşamdan nerelere geldiğini kendi agzıyla anlatıyor bizzat okunması gerekn bir kitap bence ancak biraz ağır bir kitap onuda söyleyim

0|0
    0|0
    • yazım tarihi?

• tamam o zaman sıkıntı yok mesaj atarsan şayet dediğim gibi online okuyacagın site ve ucuza temin edeceğin yerin adresini atacam istanbulda.
      kitapevlerinde 20-25 tlye satarlar ama bir kilise var orda 5 liraya satıyorlar basım fiyatına nerdeyse.. ondan diyorum 4 katı para verme
      şımarık seni hemen gülüyo :))

• Birgun diye kitap var okuyorum şu an ask kitabi gayet etkileyici olayin icindeymisim gibi bir daliyorum tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • Harry Potter'dan etkilendim
    Ana fikir; etme bulma dünyası ve ne oldum demicen ne olucam diyicen zannımca :D

0|0
    0|0
  • Aslında Tarih ve Arkeoloji sevdam İlyada, Oddyseus ve Gılgamış destanlarını okumamla başladı ama en çok Nutuk ve Kavgam kitapları etkiledi beni.

0|0
    0|0
  • Peyami Safanın kitapları hafiften ağır ama güzel oluyo. Dokuzuncu Hariciye Koğuşu çok iyi.

0|0
    0|0
  • aziz nesin kitapları okudukça hayata daha pozitif yaklaşıyorum

0|0
    0|0
  • osho insan olma yolculugu okunmasi gereken bir kitap

0|0
    0|0
  • Ahmet Ümit-Patasana 15 yasinda okumustum halen aklimdadir tablet kisimlari gayet guzeldi.

1|0
    0|0
  • dostoyevski suç ve ceza

0|0
    0|0
  • Karadeniz fıkraları temel ile dursun.

0|0
    0|0
  • Elif Şafak AŞK

0|0
    0|0
  • Dünya mitolojisi donna rosenberg

0|0
    0|0
  • Ask hayatimi degistirdi

0|0
    0|0
  • burası hakkari

0|0
    0|0
  • Halit ERTUGRUL (EMRE)

0|0
    0|0
  • Özlem Baş - Meleklerin Fısıltısı

0|0
    0|0
  • Soguk kahve ve akil oyunlari

0|0
    0|0
  • abdullah öcalan dirilişin öyküsü

0|0
    0|1
  • Hitler - Kavgam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Masumiyet muzesi fena degildi. Adam fawer-empati guzeldi. Simyacı mukemmeldi. Elif safak-iskender guzeldi. Yine elif safak-baba ve p*c guzeldi

0|0
    0|0
  • Sabahattin Alinin bütün kitaplari ozellikle kürk mantolu madonna ve kuyucakli yusuf siddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Bukowski oku mutlaka ekmek arası ile başla. Sonra Hakan Günday oku bu yazarın Türk olmasıyla gurur duyacağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Angela'ın Külleri - Frank McCourt , ve Açlık - Knut Hamsun.
    Sahip olduklarına şükredersin :)

0|0
    0|0
  • pirayr

0|0
    0|0
  • kapalı gişe yanlızlık okurken ağladım canım ya

0|0
    0|0
  • Kitabül arş, olasılıksız, eroinle dans, el cin, soğuk kahve,

0|0
    0|0