Peki siz hangi iki müzik aletini birlikte duymak isterdiniz?

Merhaba,
Benim yıllardır öğrenmek istediğim 2 müzik aleti vardı. Piyano ve bateri. Hatta ikisiyle birlikte bir sentez yapmak isterdim hep. Klasik, rahatlatıcı piyano ezgileriyle daha sert , hareketli bateri ritimleri... yapılmıştır da zaten ama ben de isterdim. Tabi ikisini aynı anda çalamayacağım için ikisi arasında seçim yapmam gerekirdi kafamda. genelde piyano daha ağır basardı. Ama yıllardır bu hayallerimi gerçekleştirmeye fırsat bulamadım. Bu yıl okul döneminde artık bir yerden başlamak istiyorum. ikisini de çok öğrenmek isterim tabi ama önce piyano.
Aranız da ikisini de çalmayı bilen var mı? Merak ediyorum nasıl bir his? İki zıt duyguyu aynı anda hissetmek gibi geliyor kulağa sizce nasıl?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Piyano çalmayı biliyorum bas agritmayan insana iyi gelen bir ses ilerledikce duyduğun müzikleri kendin çıkarmaya basliyosun o dahada güzel oluyo :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• keman ve gitar

1|0
    0|0
  • Davul&Zurna:))

1|0
    0|0
  • Ama cok ayri dallarda diilmi. Piyano keman desen, ya da piyano konrurbass desen neyse.

0|0
    1|0
  • Ben batericiyim. Kursuna da gitmeyi düşünüyorum, Roland bateri de almak istiyorum bir yandan da. Piyano da iyidir tabi, Chris Martin sayesinde sevdik piyanoyu :D

1|0
    0|0
  • P&G :):)

0|0
    0|0
  • piyano-keman
    bağlama-darbuka
    kanun-klarnet
    ud-tambur

0|0
    0|0
  • Çello ve piyano