Hayatınız boyunca bir kitap okudunuz heralde? :D?

Bana sizi etkileyen ama öyle böyle değil; 3 roman adı söyleyin...
Benim hayatımın kitabı olarak belirlediğim "GRİ'nin 50 TONU" adlı kitap oldu.. ya sizin ki?

Güncellemeler:
Böyle kendinizi alamadığınız şekilde...

1|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Ateşböceği Yolu

0|0
    0|0
    • Yazarının adını hatırlayamadım ama iki kadının unutulmayacak anılarını barındırıyordu kitap... . :)

• En iyi cevap için teşekkürler, bu arada yazarın soyadı Hannah yanlış yazmışım klavyenin azizliği ve bu kadar okuyan bir erkek şaşırtıcı, tebrik ederim sizi devam edin bence böyle, sizi farklı kılar kitaplar :)

• kitablar dünyam oldu :) rica ederim..

Kızlar Ne Diyor 6

• Elif Şafak - Aşk, Baba ve Piç
    Orhan Pamuk - Masumiyet Müzesi

Aşk hariç diğer ikisi hayatımı çok çok etkiledi diyemem, sadece tarzlarını çok seviyorum.

0|0
    0|0
    • - ooo elif şafak yıldızı birden parlayan bir yazar oldu... AŞK 'TA İlahi ve beşeri aşkı kucaklaştırması ile övülür..
      -baba ve piç ;çok fazla yabancı kelimeye yer verilen , karakterleri eksik betimlenmiş elif şafağın taslağına benzetemediğim kitap...
      -Masumiyet Müzesi - unutulmaz yazarımızın hem aşk barındıran hem romanı olmuş ve gerçektende müzesinide yaptırmştr...

• Kitap okuyamiyorum. Yarim kalmis bir suru kitabim var. Sonlarini meral etmiyorum ya da ben de bir sorun var ya da okuduğum kitaplarda.

0|0
    0|0
  • Çanlar kimin için çalıyor?

0|0
    0|0
  • Kürk Mantolu Madonna

0|0
    0|0
    • sabahattinn ali nin madonnası derim.. Bu kitapta bir madonnanın hastaneden çıktıktan sonraki anları aklımda kalmştr..

• Uçurtma avcısı

0|0
    0|0
    • yazar afgandı zannedersem. ya da iranlı. Hertürlü ağlatır.. İnsanı sarsa bilecek bir kitap... Okuduktan sonra daha iyi dostluklar kurmya başldım..

• Afgan multecisi amerikada yasiyor. 3 kitabini da okudum. Favorim bin muhteşem güneş benim

• Bin Muhteşem Güneş ---
      tabi uçurtma vcısı tuutulunca halit hüseyni durur mu adam geliştirmiş... Bu kitabı okuyup mola verince kendi kendime "la şimdi bunlar ne yapack diye üzüldüğüm olmuştur.." adam iyii tutuldu daha da yazarrr yanii..

• Yüreğinin götürdüğü yere git
    Senden önce ben

1|0
    0|0
    • YÜREĞİNİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE GİT
      ------------------------------------------------------------
      -yazarı suzan diye hatırlıyorum. Yaşlı bir teyzenin torununa mektupları anlatılıyodu.. :)

• Son 50 sayfasını ağlayarak okudum senden önce ben i

• son sayfaları kalabalık yerde okumamanız tavsiye edilir. zira salya sümük halinizle dikkat çekebilirsiniz.:D

Erkekler Ne Diyor 1

• Kavgam - Adolf Hitler

0|0
    0|0
    • offf beeee :) kitappppp...
      2011 miydi 2012 miydi bu kitap yasaklanmıştı bir ara
      organizasyon, disiplin, vs. bölümüne çok katılıyorum. bir insanın gözü ne kadar dönmüş olabilr sorusunun tam karşılığıdır adolf hitler. o kadar zeki bir insan istese o zekasıyla tüm dünyayı ele geçirebilirdi..
      ama o üstün ırk, saf alman ırkı die tutturarak baştan kaybetti kanımca..
      onun zamanında yakılan bir ırk, göç etmeye zorlanmış bir çok insanın yerini şimdi türkler, faslılar, araplar ve bilimum millet almıştır..
      neoldu? hiç!!! sen orda 2 milyon insanı yak saf alman ırkı kurcam die soora sadece hamburga 2 milyon türk yerleşsin.. heheyt!! bir türk dünyaya bedeldir diicem ama fazla klişe olcak

• İki defa okudum. İçerisinde inanılmaz sosyolojik değerlendirmeler ve tarih öğretimi konusunda ipuçları var. Adolf Hitler zeki bir insandı kuşkusuz ama her insanın zaafları vardır. Saf ırk vs gibi Hitleri deli gibi gösteren de kazananların yazdığı tarihtir, bunu dikkate alınız. Bizim üniversite de bir hoca bu konularla çok ilgili bende ilgiliyim kendisi ile bir kaç kez görüştük ve Ruslara saldırmasının bile arkasında yatan sebepler bilindiği gibi değil.

• Adolf Hitler'i sadece 7 milyon insanın katili olarak gören at gözlüklülerin okuması gereken bir kitap.

Yükleniyor...