Ankara da mutlaka git gez dediğiniz yerler nereler?

Tunalı da Bahçeli de giz önünde olmayan ama güzel yerler. Bunların dışındada olabilir bak burası güzel şurası şöyle gibisinden iyi kaliteli yer önerileriniz sadece cafe gibi mekanlar olmasi gerekmez..

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kahve içeceksen Beşevler Mocaco ve yemek yiyeceksen Bahçelievler Sar Kebap var. Ankara' da müzeler hariç pek gezilebilir bir yer olduğunu düşünmüyorum. Hele bu sıcaklarda hiç çekilmez :)

0|0
    0|0
    • Ahhh İstanbul :/ biraz ıdare edicem artık bu zalım yerde :)

• Hayvanlar onlar kız deme onlara :D

• :D :D hocam kimi iş oluyor da şive bozuyor herşeyi böyle hayati bir tehlike arz ediyor sanki sonra kaç kurtul psikolojisi oluyor :D

Kızlar Ne Diyor 5

• ankarada gidilecek yer cok da, gezilecek yer cok az. kaleye cik mesela zengel pasa konaginda bir aksam gecir muthistir orasi. ya da mta muzesine git, anadolu medeniyetler muzesine git. eskisi kadar ozelligi yok ama atakuleye cikip ankarayi seyret, murphys bar a gidip edebildigin kadar dans et :)

0|0
    0|0
    • Vaaay sen bayağı bir biliyorsun gibiii :) önerilerini dikkate alacağım :)

• ben de cok iyi degildim bu konuda ama nisanlim mekanlar konusunda asiri secici heryere gitmiyo ortamdan rahatsiz oluyo falan iyi yer secicem diye ugrasirken bu hale geldim:D bu arada son bo yer geldi aklima tepe prime da butcha diye bir yer var et restorani, orda et yemeden ölme derim zira yerken olebilirsin nasil guzel bir menudur o oyleee

• Butcha bir kaç yerde daha vardı dedigin yerde olmasa da başka biyerde yedim gerçekten oldukça iyiydi :) nişanlın da benden bu arada mekân seçimi konusun da :)

• ankarada güzel bir yer yok ki ://7

0|0
    0|0
  • keçiörende estergon kalesine çık teleferik yap Atatürk orman çiftliğine git git göksu yap başkada yok biyer malesef :)

0|0
    0|0
  • Ankara kalesine git ikizler :)))

0|0
    0|0
  • Seymenler parki ile goksu parki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Eryaman var ankaranın en elit yerlerinden resmen burada oturuyorum ben. Hem sokaklarında gez yeşillik var hem göksu parkı var hem göksu parkının dışında kaliteli kafeler var bkz: robin hood, home garden, camel

0|0
    0|0
    • Onerin kafama yattı oralari bir fethetmek lazım :)

• Nasıl ya ne yunusu? Su deniz bisikletin olan mi deniz canlısı olan mi?

• Buralarda tek apartman dairesi yok komple site hatırlamam imkansız ama görsem bilirim

• anıtkabir tabikide

0|0
    0|0
  • Ulus a gece gitme it kopuk çok oluyor. Tunalı falan güzel

0|0
    0|0
  • kuğulu park'a git göksu'ya git müzelere git

0|0
    0|0
Yükleniyor...