Döner kebabin sirri nedir?

Olmazsa olmaz dediginiz, ve bildiginiz neler var? almanyada döner kebabci actim ve yardima ihtiyacim var :) bildiginiz soslar, olmazsa olmazlar nedir? Yardim ederseniz cok sevinirim!

Güncellemeler:
Ciddi cevaplar bekliyorum

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• iskenderin reklamını iyi yap. dünyanın en büyük yiyecek buluşudur iskender ya şöyle çok kaliteli bir iskender yaparsan akşam olmadan 2. döneri takarsın :)

0|0
    0|0
    • Iskenderinde yaptik ama sanki birseyler eksik turkiyedeki tat yok

• türk ustaları alacaksın işin sırrı orda. ne bileyim bir urfalı, adıyamanlı, sivaslı bir usta falan alacaksın yani hakiki usta yani çocukluğundan beri bu işi yapan ve elinden lezzet akan ustalara yaptıracaksın yemekleri. bütün et türlerini koy yani döner (yarım ve tombik), iskender, adana, urfa, çöp şiş, ali nazik, çökertme falan aklına ne gelirse. tatlı olarak da künefeyi mutlaka koy. daha ileri gidebilirim dersen baklava ve sütlü tatlılar da koyabilirsin yine türk işi. lokantadan ziyade cafe ve restoran tarzı olsun yani biraz şık bir mekan yapın ki genç ve elit kesim falan da gelsin. lokanta tarzı yerlere hep eski tipler ve yaşlı aileler gelir. dış görünüş ve konsept, müşteri çekme konusunda çok önemlidir.

Erkekler Ne Diyor 9

• Ciddiyim döner bir harika ;) :))

0|0
    0|0
  • ben sadece yiyiciyim :D

0|0
    0|0
  • döner yerimde o kadar ayrıntıya girmemek lazım

0|0
    0|0
  • Ali nazik.. :v

0|0
    0|0
  • Almanya da açma yeter ya gidin almanya ya daha bir yararlı olun siyasetinde bulunun sporunda bulunun sanatında bulunun ama dönerci açmayın

0|0
    0|0
  • Karnim doyuyo.

0|0
    0|0
  • eskiden sos vardı o yok artık benim aradıgım o var dönerde mesela.

0|0
    0|0
  • ben urfalıyım en iyisi bizde kebabın

0|0
    0|0
  • kuyruk yağı :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Almanyanin neresinde aciyorsun?

0|1
    0|0
  • Nerede actin tam olarak? Hayirli olsn bu arada (:
    Tursu biber eksik olmamali

0|0
    0|0
  • Kuyruk yağı ;)

0|0
    0|0
  • Samuray, pili-pili , ketchup cury, andalouse, amerikan, looksaus, soslar bunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...