18 yıl sonra doğduğum memleketten taşınıyoruz. Çanakkale mi Ankara mı?

aslında sürekli mekan değiştiriyoruz ama bu sefer şehiri ve mekanı şeçme hakkı bana verildi. Ankara ve çanakkale arasında kaldım. çanakkeleyi çok övüyorlar ve ankaradada her türlü uluslar arası ilişkilerin merkezi yani bende korece eğitim aldığım için turistin çok olduğu bir yere taşınmak isterim sizce hangisi?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Burası çok kalabalık ama çok iyi ortamları var. Arkadaşım olsun diyosan burası yani Ankara iyi. Çanakkale mükemmel bir yer geçim sıkıntısı olmayan bir yer ama sıkıcı kimsesiz 😄

0|1
    0|0
    • nasıl sıkıcı bana barların ve arkadaş ortamının çanakkalede de olduğunu söylediler.

• ankarada çok asyalı görüyor olmalısın değil mi? çünkü oranın üniversitesinde kore , japon ve çin dili edebiyatı var. aslında bende japon ve kore dili arasında kaldım. aklımda korede okumakta var.

• Evet burada onlardan çok fazla Koreli falan Afrikalılar falan dolu 😊 yani baya bir Koreli var okumak istiyorsan çokta sıcak kanlılar 😊

Kızlar Ne Diyor 9

• ankarada yaşıyorum başkent için büyük beklentiler içine girme derim:) çanakkaleyi tercih et doğduğun yerde deniz varsa hele birde ankaralarda heder olursun:)

0|1
    1|0
    • bu yaşımdan sonra turistlerin çok olduğu ve mümkünse fazla sıcak olmayan bir yerde yaşamak istiyorum.

• çanakkaleyi bilmyrmda Ankara bana göre sıkıcı bir şehir. turist de anca anıtkabirde görürsün filan yani

• Çanakkale çok güzel denizi harika ama Ankara çok güncel çanakkale bir dönemden sonra sıkıcı olabilir

0|1
    0|0
    • şehirden şehir taşınmak kolay değil 4-5 yıllığın ayaşamak için bir şehir arıyorum

• çanakkalenin denize kıyısı olan yerler tabiki harika orası doğal sebzelere mis gibi deniz gel keyfim gel :)

0|1
    0|0
  • tabi ki Ç. kale Ankara ne deniz var ne yeşillik hepsi yapay ama ç. kale hem doğal hemde deniz var temiz hava. ne trafik çilesi ne geçinme derdi burdaki insanlarda çevresi kdr doğaldır...<3çanakkale<3

0|1
    0|0
  • çanakkale güzel yerdir 18 yıldır yaşıyorum:)

0|1
    0|0
    • asya lı çok var mı? birde artık güneşli olmayan bir yere taşınmak istiyorum. ne kadar yağış alıyor? evlerimizin metre karesi uyuyorsa takas edelim :D ikimiz içinde değişiklik olur. bizimki 3 oda 1 salon 120 metre kare

• akdeniz karadeniz geçişli bir iklime sahip:) nemli bir havası var fazla yagış olmasada:) :D

• canakkale

1|1
    0|0
  • Ankara tabikiii :)

0|1
    0|0
  • Ankara GIBISI YOKTUR...

0|1
    0|0
  • Çanakkale diyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ankara kardeşim ankaradaki arkadaş ortamını gece hayatını başka hiç bir yerde bulamazsın adamıda adam gibidir :D

1|1
    0|0
    • burada kafama uygun adam yok zaten. biraz daha elit düşünceli kıymet bilen adamlar lazım bana. burdaki arkadaşlarımın babaları geceleri çıkmalarına izin vermiyor. oha diyorum bazen

• Orda aradıgın her ortamı yaratabilirsin kardeşim :)

• Belki bizde 1-2 sene içinde Çanakkaleye gelebiriz evler baya ucuz 150 bine bulduk bir ev tain çıktığı anda tutcaz

0|1
    0|0
Yükleniyor...