Büyüyle uğraşanlar hala var mı?

Büyü var, herkes ya da en azından biz Müslümanlar buna inanıyoruz. Zaten en büyük günahlardan biridir.
Peki hala büyüyle uğraşanlar var mı? Etkilerini (iyi ya da kötü etkilerini) görenler var mı?

1|1
12|24

En İyi Erkek Görüşü

• büyüyü herkes yapabilir yapması kolaydır. . ancak herkes bozamaz. .
    büyü yerine yıldızname okutmak daha sağlam bnece

1|0
    0|0
    • Yıldızname fal değil mi?

• İnanmam, günah sonuçta. Bu Yıldızname'ye Kuran'dan mı bakıyorlar? Yani metot olarak sormuştum :)

• kaynağı bilinmiyor herhalde.. bununla ugraşanlar bilgileri toplayıp kitap haline getirmişler. .
      Kuran'la hiçbir ilgisi yok yıldıznamenin

Erkekler Ne Diyor 23

• Bana celp yani isinma yapilmis, eski esim bosanmamak icin demis anneme yapalimmi diye.. hocaya danistik kiz tarafindan bosanmayin diye yapilmis ama iraden kuvvetli olunca karsi cikip bosanmissin bozdurmamislar dedi.. etkisi hoslandigin kisiye itici gelirsin o hoslansa senden o sana itici gelir icin sikilir islerin ters gider evlensende bosanirsin dedi şu an iyiyim yoluna giriyor benden hoslanan bayanlar artti sagolsunlar yuva kurma adina arayistayim ama 8 yil oldu bosanali cocugumda yok bekarim.3-4 kisiyi hocaya goturduk sifaya ulasti sizofren teshisi konup ilac kullanan bayanda dahil.

1|0
    0|0
    • Geçmiş olsun.

• Sagolasin. musallattan kurtulmak kolay, hoca vesilesiyle ama celb kotu buyu aylar suruyor kurtulmasi tabi buyu oldugunu idrak edebilirsen vucuttada rahatsizlik verenleri var mide agri psikolohik daralma hastanelik olma vb. Allah sifa verene dek ugrastiriyor.

• skyrim http://www.youtube.com/watch?v=PjqsYzBrP-M de uğraşıyorum. destruction magic'i 100 yapamadım hala :(

2|0
    0|0
  • Büyü Vardır Ancak Haramdır, Herkez Yapamaz İlim Gerektirir, Bu Yüzden Büyüclerede Kolay Ulaşılmaz Çoğu Dolandırıcıdır. Gerçekleride Vardır.

1|1
    0|0
    • Doğru. Sağol cevap için :)

• haşa işim olmaz

1|0
    0|0
  • Büyü vardır ve büyük günahlardandır. Büyücünün herşeyi yapabileceğine inandığından şirke düşmüş olur ve kafir olur. (Google'da araştırınız). Bu nedenle büyüden kesinlikle uzak durunuz.

1|0
    0|0
  • o kansızlar bıtmez

1|1
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • elbette hala yapanlar var ama büyü sadece dini yönden imanı zayıf olan kişileri etkiler. eğer senin imanın tamsa o büyüden sana hiçbir zarar gelmez

1|0
    0|0
  • Az önce birine aşk büyüsü yaptım. tutmak üzere. Sen de ister misin tanesi 50 lira. Hafta sonuna özel. Hem stoklarla sınırlı ;)

2|0
    0|0
  • var tabi olmazmı yapanda yaprıranda var bedelinide er ya da geç kendileri ödüyolar

1|0
    0|0
  • Bende sana büyü diyorum büyü.

1|1
    0|0
  • Cin peri meri inanmam ama büyü var sadece müslümanlıkta da değil şamanizmdede var.

1|0
    0|0
  • Mutlaka vardır öyle şarlatanlar.

1|0
    0|0
  • Büyü halen var yapanı da bilirim etkisi de var

1|0
    0|0
  • Var olma mı

1|0
    0|0
  • Şu deli saçmadı zırvaları bir bırakın.

0|1
    2|0
  • Büyü muyu bos işler

0|1
    2|0
  • üzerimde bir büyü var bundan şüpeliyim kısmetim kapandı son 6 aydır

1|0
    0|0
  • vardır

1|0
    0|0
  • Parasıyla yapıyorum))

0|0
    1|0
    • Gerçekten mi?

• Buyur yaz.

• Sağol :)

• büyü yoktur inanmayın böyle moktan şeylere laaaaaaa

1|0
    2|1
  • İstanbul kıyamet vaktinde yapıyorum büyücü çarım var

0|0
    1|0
  • illaki var..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• evet büyü dinimizde her nekadarda günah olsa var olan birşey bu büyünün etkisi degişe bilir mesela başkasına yapılan bir büyü sizede etki edebilir bu farklı bir durum muskayla vb yapılan büyüler özellikle farklı kişilerede etkisi oluyor sadece büyü yapılan kişiyi etkilemiyor ama sabun büyüsü v b büyüler ise sadece yapılan kişileri etkiliyor vb bir sürü şey

1|0
    0|0
    • Bilgilendirdiğin için sağol :)

• Olabilir ;) Sağol

• şimdi mesaj atabilirsin

• Malesef hala büyü ile uğraşanlar var, ve büyünün en büyük zararı en çok büyü yapanlara çarpıyor, bunun örneklerini görmüşlüğümüz vardır... Aklı olan uzak durur, çünkü sonları hep ibretlik...

1|0
    0|0
  • var öyle filmlerde olduğu gibide degil çok ciddi işler bunlar benim arkadasım babası ve üvey annesini boşamak için sakladığı bir büyü kitabından büyü yaptı.. ve ayrıldılar (tekrardan barıştılar ama tuttu mu tuttu).. ve bildiğim bişey varsa oda büyü yapanın iki yakasının bir araya gelmeyeceğidir.

2|0
    0|0
  • maalesef var dünya durdukcada olucak gibi

1|0
    0|0
  • elbette var. nefsin olduğu her yerde haram vardır

1|0
    0|0
  • vardır diye düşünüyorum , saçma işler

1|1
    0|0
  • ben pek inanmıyorum ya o büyü olaylarına flan Allah var sonuçta o izin verrse olur izin vermezse olmaz insanların herzamanki boş şeyleri fal gibi

0|0
    1|0
  • var yakn çevremden teyzemm var kendi oğluna bile yaptı ablama yaptı diğer ablamla nişanlısınn arasını bozmaya kalktı :/

1|0
    0|0
  • Büyümü korkarım :)

1|0
    0|0
  • Havas ilmiyle ilgileniyorum ama uygulamiyorum

1|0
    0|0
  • Eveeett küçükken sihirli annemden fazla etkilenip büyü yapmaya kalkmıştım :D etkisini gösterdi içirdiğim çocuk az daha ölüyodu :D bak bunu en iyi cevap seç yoksa az sonra kertenkeleye dönüşürsün :D

0|0
    2|0
  • uğrasmıyorum

0|0
    1|0
Yükleniyor...