Benim gibi kaç kişi var acaba :)?

Ben elektro gitar ve bateri delisiyimdir. Mesela guns n rosesın çoğu sarkilarinin o slashin sololarini ezbere bilirim. Çoğu şarkının sololarini gerçi. Ve böyle şarkılar dinlerken kendimden geçerim bir yandan soloyu notalarını dusunurken bir yandan bakterinin ritmlerini uydurmaya calisirim (hayali baterimle :D) , bir yandan şarkı sözleri acayip eğlenceli oluyor ama :) benim gibi olan var mı? Dinledikleri gruplar , sarkicilar, sarkilari falan?:)

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Slash bir efsanedir ayrıca joe satrianide öyle... bende çok severek dinlerim ama çalamıyorum maalesef...

0|0
    0|0
  • Elektro kemence ve tulum delısıyım kanks ama daha cıkmadılar

0|0
    0|0
  • senin yaşındayken öyle öyle başladım. bu sayede davulda bir yere kadar geldim. :) kısaca ben ellerimi sallamaya başladım, sonradan önüme davulu koydular. :)

0|0
    0|0
  • Basgitar caliyor ve bateri ogrenme asamasindayim ama slash tarzini hic dinlemem. daha cok 90'lar sonu alternatif rock ve 2000'lerdeki indie rock ve elektronik muzik dinleyiciyisiyimdir. ayrica bir sonraki hedefim kontrbas calmak :)

0|0
    0|0
  • Benim gibi kaç kişi var diyosun ya hani yazdıklarına baktım da bence sen türünün tek örneğisin senden başka yok böyle

0|0
    0|0
    • Yoo neden olmasin. Bu senin muzikten zevk alma tarzı biraz

• Sorum tam olarak bu degildi benim gibi gitar baterimi seven bu tarz sarkilar dinleyen demek istedim :)

• Hayırlısı

0|0
    0|0
  • Çılgınca sanirim. Benim oyle huylarim yok ya kulagima hos gelen her turlu sarkiyi dinliyorum arabesl rap haric :D

0|0
    0|0
  • Cliff burton a hastaydim olunce sogudum biraz

0|0
    0|0
  • Anıl piyancı, contra, miming, mert umul, taladro, hidra A:SDAS:D
    daha sayayım mı :D bide onlardan ayrı yavuz bingöl birdir :ADs

0|0
    0|0
  • çok isterdim elektro gitar çalabilmeyi :)

0|0
    0|0
  • maalesef ablam

0|0
    0|0
  • ben mi kendi çalıp dinleyemiyorum müzik aletini hiç mi hiç=_

0|0
    0|0
  • ben değilim

0|0
    0|0
  • Ben Bir Garip Neyzen...

0|0
    0|0
  • bende... Phil Collins... Skorpions .. Enigma dinlerim .. guns n rosesın severim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...