Kitap yazıcam yardımcı olabılırmısınız?

kıtap yazmayı düşünüyorum. sizce kitabın konusu ne olmalı?

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• bir simitçinin ya da tezgahtarım hayatını gibi olsun roman. Sokakta mesela ülke savaşa giriyor, işgal altındaki bir şehirde simitçi, sonra mücadele oluyor, işgal bitiyor. Yebi bir devlet kuruluyor. Farklı bir tönetim altındaki şehirde simitçi...
    Kemal tahirin üçlemesi var ya esir şehir. Onun gibi biraz. Ama oradaki karakter burjuva. Ben sokak istiyorum, sarsıcı bir psikoloji olması lazım. Okuyunca hayata lanet okumam lazım. Böyle bir roman yaz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• sonucta iyi bir yazar kendisi belirler konuyu baskasindan fikir almak

hangi konuylara ilgilisin hangi konuyu okumaktan zevk aliyon

0|0
    0|0
  • yeni nesil ile alakalı olabilir çünkü yeni nesil denilen şey çağımızın sorunu eğer kitab yazmayı düşünüyor iseniz yeni nesil hakkında yazabilir siniz ve bu yazacağınız kitap çok ilgi çekici olacaktır diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • konusu ne olsun diyen yazarı ilk defa görüyorum :))

0|0
    0|0
  • Kitabın konusunu burada sorarak ogrendigine göre içinden geldiğini yazmayacaksin o kitap tutmaz benden demesi

0|0
    0|0
  • Kitap yazmak çok zor ben denedim ve 3 yılımı aldı ismide bir ihtimal daha var 485 safya 6 ay önce kitap haline anca getirdim şu an terfi-terbiyeye gönderdim incelenoyor resmi olarak sunum için yazı alacm ama piyasaya sürmeyeceğim

0|0
    0|0
  • Ütopik bir şeyler yaz. Tutulan bunlar da senin birikimin yeterlimi ve hanginalan için yeterli yaz demekle olsa )))

0|0
    0|0
  • O öyle o kadar kolay bişi değil. Ben de denedim 150 sf ilerleyebildim daha. Bu kitabı etraflıca yıllarca düşünücen. Tolstoy bile savaş ve barışı 15 yıl düşünmüş... Tabii iki haftada yazmış, orası ayrı :)

0|0
    0|0
  • bunu bize soruyorsan unut sen yazma işini

0|0
    0|0
  • Hangi tur siyasi tarih sosyal piskoloji iletisim hangi dalda dusUnuyorsn

0|0
    0|0
  • yazıcam dediğin zaman oturup yazabiliyormusun yani istediğin konuya bakış açısına göre

0|0
    0|0
  • artık her şey cinsellik

0|0
    0|0
  • ben bir ara savaş romanı yazıyordum :D çok zevkli oluyor tavsiye ederim :D

0|0
    0|0
  • Yeni nesil aşkları. Günümüzde çok tutuyor

0|0
    0|0
  • The walking dead tarzı bir roman olabilir geniş tut her konuyu inceliyebilirsin.

0|0
    0|0
  • Macera aksiyon

0|0
    0|0
  • Sosyal paylasim siteleri olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir kere bu şekilde kararsızlıkla başlarsan olmaz. Bunun konusunu bizim değil senin kafanda taslağını oluşturup, araştırma yapman gerek. Bir yazar kitap yaparken en az 2 ay araştırma yapar. Ne için biliyor musun? Kitap yalnızca sanal ürünü olmasın diye bazı mekanlar bazı isimler gerçektir. Betimlemeler buna göre yapılır. Gezilir, görülür.. Öğrenilir.

0|0
    0|0
  • alışılmadık cinayetler aşk ilşkileri hırs karışımı şeyler

0|0
    0|0
  • polisiye gerilimin içinde doğan bir aşk

0|0
    0|0
  • Ask :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...