Arkadaşlar Korece bir şarkı seslendirdim nasıl olmuş diye bir dinleyebilir misiniz düşüncelerinizi almak istiyorum.. şimdiden teşekkür ederim :)?

Arkadaşlar korece bir şarkı seslendirdim nasıl olmuş diye bir dinleyebilirmisiniz düşüncelerinizi almak istiyorum.. şimdiden teşekkür ederim :) linki de bu http://www. youtube. com/watch? v=BN244q9g30c

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Tebrik ederim gayet güzel seslendirmişsin:) Kız erkek diye ayırmamak lazım ama onların sesleri cidden biraz daha ince ve tiz çıkıyor. Benimde koreye ve koreceye karşı büyük bir merakım var bu sitede de böyle birisini bulmak beni sevindirdi açıkcası :)

0|1
    0|0
    • Güzel yorumların için çok teşekkür ederim :) seninde koreceye ilgin olduğuna sevindim :) beğendiysen şarkıyı you tubedende beğenebilirmisin..

• Yok sorun değil olabilir, yanlış anlamıyorum zaten arkadaşlıktan ileriye gitmem koreye ilgili birisiyle arkadaş olmayı bende isterim :)

• tamam you tubede ki ismim soy ismimden facete aratabilirsin :)

Kızlar Ne Diyor 4

• telafuzunu biraz duzeltirsen daha iyi olabilir. kelimeler tam anlasilmiyor. sonuna kdr dinlemedim ama d lerde sorun var gibi. fena degil. basarilar

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim :) yorumunuz için.. bir erkek olarak korece bir şarkıyı yorumlamak zordu :) ince tiz sesler baskın kore şarkılarında çünkü

• Hangi şarkı bbulamadım çıkmıyor bu arada arkadaş olabilir miyiz senin gibiler az bulunuyor

0|1
    0|0
  • Disizinide izlemiştim

0|1
    0|0
    • evet.. hearstring değilmi :) .. nasıl şarkıyı yorumlamışım peki yorumunuz düşünceniz nedir acaba :) ?

• Link açilmiyor

0|0
    0|0
    • linkin arasında boşluk bırakarak paylaştım onları yanyana getir.. exper 1 seviyesinde olduğum için linki direk paylaşamadım çünkü.. linkin arasında boşluk bıraktım onu birleştir öyle açılır

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...