Film izlemeyi hepimiz eminim ki seviyoruzdur peki bu zamana kadar izleyipte çok beğendiğiniz hatta defalarca seyrettiğiniz filmler hangileri?

Bu zamana kadar izleyipte çok beğendiğiniz hatta defalarca seyrettiğiniz filmler hangileri?

1|0
526

En İyi Kız Görüşü

• Yeşil yol
    forrest gump (evet Tom hanks e bayılıyorum)
    The other boleyn girl (özel ilgi alanım)
    eternal sunshine of The spotless mind
    500 days of summer
    kill Bill 2 (ilkini izle sonra izle ama bu daha güzel)
    saw1 (testere)
    liste uzaaaar gider ama bunları kesinlikle izlemelisin

0|0
    0|0
    • The Other Boleyn Girl , 500 days of summer ve kill bill haricindeki filmleri izledim güzeldi hepsi. Bu arada Tom Hanks cidden iyi bir oyuncu bir filmde Tom Hanks varsa gözüm kapalı o filmi izlerim :D Terminali izlemişsindir herhalde izlemediysen mutlaka izle :D

• Tom hanks in beğenmediğim tek filmi The da vinci code, o da kitabı okudum film bana çok yetersiz geldi kitap mükemmel yazılmıştı dan Brown zaten ama film pek iyi değildi. Ben normalde romantik pek sevmem ama o 500 days niyeyse çok hoşuma gitmişti ya quentin tarantinonun her filmini izledim bence müthiş bir adam kill Bill de onun, boleyn de dediğim gibi özel ilgi alanım ingiliz tarihi, kitabından sonra çok hoşuma gitmişti :D

• Dediğin filmleri en kısa zamanda izleyeceğim mutlaka tavsiye için teşekkürler :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 26

• son samuray çok etkılemısdır benı.. esaretın bedelıde aynı tadı verir.. yeşil yol bambaska bır seydır, yerlı sınemeda ıse eskıyanın kımsenın ulasamayacgı bır yerı vardır..

0|0
    0|0
  • prestige
    kadın kokusu
    memento

0|0
    0|0
    • Prestij benimde favori filmim izlemekten hiçbir zaman bıkmam herhalde :D

• Mr. Nobody cidden harika bir film ama çoğu insan o filmi pek bilmiyor nedense

• Akil edemedim:)

• Cesur Yürek, Er Rayn Kurtarmak, Yeşil Yol, Kemal Sunal filimlerinin tamamı şimdilik aklıma gelen efsaneler bunlar benim için.

1|0
    0|0
    • Cesur Yürek'i bu zamana kadar izlemedim biraz hata yaptım sanırım

• Gerçekten büyük hata yapmışsın.

• matrix serisi
    yüzüklerin efendisi seri
    esaretin bedeli
    göl evi
    underworld seri
    x-men seri
    zor ölüm seri
    ip man seri
    ve benzeri...

1|0
    1|0
  • benjamin button tuhaf hikayesi alışılmışın dışında bir film herkese tavsiye ederim tamamen hayatın içinden çok çok farklı..

0|0
    0|0
    • Evet Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi muhteşem bir film senaryosu alışılageldik filmlerden çok farklı hele ki sonu çok acıklı

• Eline sağlık dost epey uğraşmışsın aralarından seçip izlicem teşekkürler...

• İyi seyirler :D

• Esaretin bedeli

0|0
    0|0
  • IDIOT :)

1|0
    0|0
  • Never back down
    Kick ass
    Take me home tonight
    Miss march
    Girl next door
    Dukes of hazzard
    Knocked up
    warm bodies
    Superbad
    This is the end
    Pinneapple express izlediğim birsürü film arasından en güzelleri :)

0|0
    0|0
  • Hababam sinifi sinifta kaldi. Daha dun izledim ve cok duygulandim

0|0
    0|0
  • 3idiots, kılıç-kalkan bulunan tüm filmlerin hepsi, yüzüklerin efendisi serisi... Bu 3 tür defalarca izledim hala daha izlesem yinede sıkılmam.

0|0
    0|0
  • Yüzüklerin Efendisi serisi.

0|1
    0|0
    • Aynen. Şu son hobbit filmide çiksa artik.

• Yüzüklerin Efendisi'ni izledikten sonra tolkien'in silmarillion, hobbit, güç yüzüklerine dair, Hurin'in çocukları ve tekrardan Yüzüklerin Efendisi kitaplarını okudum. 3. film en bombası olacak : )

• Bnce okadar emin olma film izlemeyi sevmiyorum. Sadece otobüs yolculuklarında mecburiyetten

0|0
    0|0
  • Truman show, godfather, sadri alışık filmleri

0|0
    0|0
  • Arkadaştan öte 20 kere izlemişimdir.

0|0
    0|0
  • Hababam Sınıfı Askerde

0|0
    0|0
  • ben efsaneyim, yeşil yol , iyi kötü çirkin, bir avuç dolar için, matrix...

0|0
    0|0
  • yüzüklerin efendisi. repliklerini ezberledim resmen.. esaretin bedeli harry potter v for vandetta..

0|0
    0|0
  • sıkıysa yakala, truva, akıl oyunları, başlangıc

0|0
    0|0
    • Truva hariç hepsini izledim güzel filmlerdi:D

• Project X , Kill Bill ve tabii ki Kemal Sunal filmleri.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 4

• My name is khan
    Leon the professionel.

0|0
    0|0
  • Geleceğe Dönüş, Star Wars sıkılmadan defalarca izleyebilirim

0|0
    0|0
  • dugun dernek. 7 8 kere izledim heralde:dDd

0|0
    0|0
  • 3 idiots
    Ghajini
    Fanaa

Kesinlikle izlemelisin

0|0
    0|0
    • Ghajini'yi bir izleyemedim Memento filminin Hint yapımı bir uyarlaması olduğunu duydum o yüzden hep erteledim diğer ikisini izledim 3 idiots muhteşem bir film ama Fanaa için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim yesilcam türk filmi gibiydi pek begenmedim

• Bilmiyorum Ghajini de çok etkilenmiştim. Lagaan güzel rang de basanti güzel. Daha doğrusu Aamir khan hayranı olduğum için onun filmleri bir başka benim için.

Yükleniyor...