Tüm İnsanlık Birleşse Dünya'da Tek Devlet Olsa Nasıl Olur?

Din, dil, ırk, renk, cinsiyet ayrımı olmaksınız Dünya'da tek bir devlet olsa ve adı Dünya olsa nasıl olurdu?

0|0
3|36

En İyi Erkek Görüşü

• Biz türkler yine bir yolunu bulur ayrılırdık.

Nasıl beceriyoruz lan yüzyıllarca türk, kurt, çerkez, laz, abaza bir arada yaşamamıza rağmen sonradan ayrılmayı?

Şaşılası bir durum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• Bir Ülke İstiyorum Adı Dünya,
    Bir Tek Irk İstiyorum Adı İnsan,
    Bir Tek Kaynak İstiyorum Adı Sevgi,
    Ve,
    Bir Tek Slogan İstiyorum Adı ''Yaşasın Halkların Kardeşliği..!''

2|0
    0|0
  • Evrenselleşmenin tek engelidir o dediğin şeyin olamaması. Millet ve Irk kavramı oldukça da zordur. Her ne kadar tek devlet oluştursanda meksikalının olduğu yeri meksikalıların yeri Türklerin olduğu yerede Türklerin yeri denecektir. Durduramazsın :D

1|0
    0|0
  • 2 kişi birbirini idare edemezken koca dünya tek ülke? cok zor

0|0
    0|0
  • Bu şarkıdaki gibi düşünen bireylerle dolu olurdu; Hep bir ağızdan okuyu verirdik büyük coşkuyla;

Şu dünyadaki en mutlu kişi
    Mutluluk verendir
    Şu dünyadaki sevilen kişi
    Sevmeyi bilendir

Şu dünyadaki en güçlü kişi
    Güçlükten gelendir
    Şu dünyadaki en bilgin kişi
    Kendini bilendir

Bütün dünya buna inansa
    Bir inansa
    Hayat bayram olsa
    İnsanlar el ele tutuşsa
    Birlik olsa
    Uzansak sonsuza

Şu dünyadaki en olgun kişi
    Acıya gülendir
    Şu dünyadaki en soylu kişi
    İnsafa gelendir

Şu dünyadaki en zengin kişi
    Gönül fethedendir
    Şu dünyadaki en üstün kişi
    İnsanı sevendir

Bütün dünya buna inansa
    Bir inansa
    Hayat bayram olsa
    İnsanlar el ele tutuşsa
    Birlik olsa
    Uzansak sonsuza

0|0
    0|0
  • zaten elit kesimin istediği de bu tek dil tek din tek bayrak tek hükümet. Bakma sen "bazılarının"bunu demesine, onlar masonluğa ve siyonizme hizmet ediyor hepsi tiyatro. Ve emin ol hiç de isteyeceğin bir şey değil.

0|0
    1|0
    • 3. dünya savaşını bunu oturtmak için çıkaracaklar zaten. şimdi bana deli diyin ve eksileri basın:)

• Bizim kara kafalar onu da bölmeye çalışırdı
    www.itusozluk.com/.../...-boluyorum-ama_558124.jpg

0|1
    0|0
  • iluminatiden misin:)) ülkeler yanaşmazki buna. şimdi avrupa ve amerika gelişmiş afrika daki çoğu insan aç. alınan vergiler nasıl ayarlanacak. olsa güzel olur muydu evet olurdu ama adaletli bir şekilde kurulursa güzel olurdu. yoksa yine sömürge usulü yapılacaksa hiç yapılmasın daha iyi

0|0
    0|0
  • Işte geçen gün bende bunu düşündüm ışık hızına ulaşırız ve galaxsiler arası yolculuk yaparız

0|0
    0|0
  • aklıma star wars geldi :D

0|0
    0|0
  • yönetenler biz olursak neden olmasın :)

0|0
    0|0
  • #O devlet değil imparatorluk olurdu tarihin kaç senin ;)
    #Gerçi imp olacağından emin bile değilim

0|1
    0|0
  • değişen pek bir şey olmazdı. İnsanın fıtratında olan fıtratında kalır.

0|0
    0|0
  • şimdikinden çok daha rezil bir düzen olurdu. şimdi küçük devletlerde bile büyükbaşların baskısından kurtulamıyoruz. öyle bir devletin büyükbaşları kim bilir ne kadar güçlü olur. tüm dünya üç beş adamın elinde işkence çeker.

0|0
    0|0
  • Berbat olurduuuk :D şurda 1600 km lik türkiyede yşayamıyoruz :D:D :D :D admlşadjad ya onlar olsa ohoo :D

0|0
    0|0
  • Giyim kuşam müzik hatta renkler yüzünden bile yine birbirimizi öldürürdük ezerdik aşağılardık. İnsanız nihayetinde.

0|0
    0|0
  • Tek devlet olsa muhtemelen ileri gelen zenginler tarafından kullanılan tüm halk tam bir koyun olur hak, hukuk kalmaz. Gizli bir çok yöneten olur bu da insanlığı kaosa sürükler.

0|0
    0|0
  • Bende çok düşündüm su sonuca vardim buyuk ihtimalle tekrar bölünürdü insanin fitratinda gruplaşma çeteleşme gibi güdüler var. bir de merkezden yönetmesi zor olurdu malum dünya buyuk

0|0
    0|0
  • ütopya diyosun :D

0|0
    0|0
  • Manyak olur... net

0|0
    0|0
  • Evrensel barışın destekçisiyim ama bu kadar yozlaşma kabul edilemez olur bence..
    Bizi biz yapan farklılıklarımız zaten onlarda olmadıktan sonra robotlardan farkımız olmaz..

0|0
    0|0
  • Saçma olurdu bir kere dünya kupası olmazdı milli şeylerden dolayı gururlanamazdık ):

0|0
    0|0
  • ya da herkesin kendi ülkesi olsa :D

0|0
    0|0
  • şahane olur şahane. enaz on senedir bunu diyorum

0|0
    0|0
  • Dünyayı tek bir kişi yönetsin insanlar köle olsun diyorsun

0|0
    0|0
  • ne iyi olurdu ya. brezilyadan tanıştığım bir kızı istemeye giderdik anne babayla :)

0|0
    0|0
  • Süper :D

0|0
    0|0
  • Ne gerek varda buna bu saatte?

0|0
    0|0
  • Hayat bayram olurdu ama imkansız

0|0
    0|0
  • yapabilene aşk olsun

0|0
    0|0
  • ben dinimden ve ırkım dan memnunum hamd olsun.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 3

• Hiç iyi olmazdı.

0|0
    0|0
  • Harika olurdu! Ama merak etmeyin öyle bir yere gidecegiz ki. İyiler ebedi güzellikler içinde zalimler ise yangınlar içinde olacak.

0|0
    0|0
  • Ohooo simdi bide onlari iftara cagirirdik :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...