Kitap okumayı sevenler hangi tür seversiniz?

Hangi tür kitapları seversiniz ve bu türlerden neler önerirsiniz :)

0|0
10|33

En İyi Erkek Görüşü

• Polisiye ve gerilim. Bu konuda Tess Gerritsen ilk sırada gelir. Hem edebiyat hem polisiye hemde gerilim. Ikinci sırada Ahmet Ümit gelir. Hem edebiyat hem polisiye gerilim de vardır ama Tess Gerritsen daha iyi. Üçüncü sırda Osman Aysu bazılarına göre Ahmet Ümit'ten daha iyidir. Edebiyat yapmasada direk kurbanı öldürür ve anında gerilimi yaratır.

0|0
    0|0
    • Tess gerritsen a bayılırım bende koleksiyonu var :)

• Bir sezonda 13 bölüm var 4 sezon

• Azmış bölüm sayısı. Hazır boş boş otururken izleyim bu diziyi. 😄

Erkekler Ne Diyor 32

• Genelde tarih

0|0
    0|0
  • Polisiye hayranıyım.
    Jean-Christophe Grangé en sevdıgım yazardir.

0|1
    0|0
  • roman asla okumam mesela ha roman okumuşsun ha dizi izlemişsin hiç farkı yok hatta roman yerine gidip dizi izlemek bence daha mantıklı fakat bilgi içeren hayata yön veren kitaplar okumak bana daha cazip geliyor görmüş geçirmiş insanlardan deneyimler zamanmak lazım. o nedenle daha çok bilgi ağırlıklı olsun çamurdan olsun :)

0|0
    0|0
  • Kişisel Gelişim, Tarih, Siyasi/Felsefi...

şu an Okuduğum Kitap ''Dersim'' Bir Gezi Yazısı , Ermeni Antranik'in Kaleme Aldığı...
    1800 Sonları Çok Güzel Bir Kitap...

0|0
    0|0
  • Ben hem kitap okuyorum hem yazıyorum :) acikcasi insanların hayat hikayeleri oluyor basından geçenleri falan anlatıyorlar onları okumak guzel oluyor tabi victor Hugo gercegi var :)

0|0
    0|0
  • Sosyoloji, felsefe, tarih ve tarihi roman, inceleme-araştırma, fikir...

0|0
    0|0
  • İyi kitaplar dışında elimden tutan güzel bir şey olmadı. Kitap kurduyum her tarz okurum ne tarzda öneri istersin.

0|0
    0|0
  • a5raştırmacı ve siyasi yazarları severim, mustafa yıldırım, banu havar, soner yalçın, erdal sarızeybek daha bir sürü var sen ilgilenirsen

0|0
    0|0
  • polisiye, özellikle grange , maxime chattam ve dan brown gerçi dan brown tam polisiye sayılmaz da olsun yine de seviyorum : )

0|0
    0|0
    • Dan brown ve grange bende okudum ama favorim tess gerritsen ve stephen king

• tess gerritsen hiç sarmadı beni, stephen king de sanırım önyargılı oldugum icin okumadım. grange tek geçerim : )

• Çok kitap okudum artık hayatımı yazmaya karar verdim...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle fantastik :) kesinlikle Aclik oyunlari... baska soze gerek duymuyorum :)))

0|0
    0|0
  • Hayatımda 1 tane kitap okudum xD Oda 6. sınıfta verilen 133 sayfalık ""Bir osmancık vardı"" adlı kitab, gerçekten etkisinde kalmıştım ve hayatımda başka hiç kitap okumadım

0|0
    0|0
  • Bir edeviyatçı vir kitap için şöyle ditorsa:
    Olaylar çevresinde gelişen giç bir edebi niteliği olmayan para kazanma amaçlı yazılmış bir kitap diyorsa o kitap on numaradır hiç şaşmaz.

0|0
    0|0
  • Siyasi ve Tarih

0|0
    0|0
  • Genelde her tür kitaplar okurum bir kaç tane önereyim: Bukre, Soğuk kahve, Korku okulu, Güneşin keşfi...

0|0
    0|0
  • Cinayet romanları

0|0
    0|0
  • Genelde psikolojik, iş geliştirme, tasarım üzerine kitaplar okurum.

0|0
    0|0
  • Bilim kurgu

0|0
    0|0
  • Bu aralar sadece tarih. Normalde felsefe be fizik bilim.

0|0
    0|0
  • fantastik ve klasik. arada korku ve tarihi de okurum.

0|0
    0|0
    • Fantastik ve korku olabilir önerin var mı

• korku genelde stephen king okuyorum. her kitabı güzeldir zaten. kuduz diye bir kitabı vardı o güzeldi.
      laurent gounelle/ tanrı daima tebdil-i kıyafet gezer
      charlaıne harrıs / gündüz ölüsü ( bu seri ben belli bir yere kadar okudum güzeldi. evde var tüm seri ama okumadım daha)
      tess gerrıtsen/ günahkar / çırak
      bir tane de gölgelerin efendisi diye bir kitap vardı ama yazarı hatırlayamadım. kitap burada değil bakamıyorum o yüzden yazarın ismine.

• Tamam teşekkürler öneriler için bende stephen king okurum

• Siyasi ve tarih ile alakalı olanlar ama seni ne kadar sarar bilmiyorum

0|0
    0|0
  • düşünsel ve felsefi kitaplar. biraz ağır ama beyin bedava değil mi :))))

0|0
    0|0
  • macera ya da gerçeklik payı olacak

0|0
    0|0
  • içinde yazılar olan okumalık

0|0
    0|0
  • politik gerilim..

0|0
    0|0
  • sadece siyasi..

0|0
    0|0
  • Okumalık kapaklı olan :-D

0|0
    0|0
  • gerilim korku kişisel gelişim her tür beni sarsın yeterrrki :D

0|0
    0|0
  • içinde yazı olmayan her kitabı cok severim :D

0|0
    0|0
    • Eh buda bakış açısı tabii :D

• yani olum :D en son4. sınıfta sefilleri okumaya kalktım oda 300 sayfaydı 7 sayfa okuyup bıraktım o günden beri kitap okumuyorum :D

• polisiye ve gerilim, bilim kurgu ve kişisel gelişim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...