Bir fotoğrafçı olsaydınız nasıl müşteri toplardınız?

Bir fotoğrafçı olsaydınız nasıl müşteri toplardınız?
Yani öyle bir şey yapmanız gerekiyorki her gelen size gelsin
önerilerinizi bekliyorum

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• değişik konseptlerin olmalı doğaçlama, tablo, masalsı olmak istedikleri yerde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Mesela anlık fotoğraflar çekebilirsin. Doga resimleri felan olur ama yorumda portre cekmek istediğini söylemişsin. Gezerken felan guzel bir an gördüğün zaman çekebilirsin. Sonra çektiğin insanlara gösterebilirsin eger begenirlerse yerini mekanini belirten bir kart verir işi bağlarsin. Inşallah yabani insanlarla karsilasmazsin bunu yaparken :)

0|0
    0|0
  • İlk önce afilli bir facebook sayfası hazırlardım sonra yaptığım çekimleri yayımlardım ve bir çok kişinin bu sayfayı beğenmesini sağlardım ve de diğer fotoğrafçılara göre kendi farkımı göstermeye çalışırdım.

0|0
    0|0
  • vitrine alışılagelmiş resimler koymak yerine gerçekten yaraıcı resimler koyarak başlardım. bunun örneklerini pinterestde photography kısmında bulabilrsiniz

0|0
    0|0
    • ya ben daha çok potre resim düşünüyorum hani bursalıyım bursanın güzel yerlerini araştırıp bulup buralarda insanları çekmek istiyorumm... Fotoshop alanında çok iyi becerileri var

• yok profesiyonel olarak biz yapıyoruz alışagelmiş fotoshoplar degil adobe fotoshop cs6 kullanıyoruz belki bilirsiniz bu programı burdan shopları yapıyorum önerdiginiz sitede iyimiş teşekkür ederim size

• rica ederim :)

• Sosyal medyayla başlardım :D

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yeni evlenmiş olanlar ve yeni çocugu olanları alın!

0|0
    0|0
  • Buyur abla uc lira buyrun buyrun kampanyaa die kapida bagir etkileyici olabikir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Koca bir dükkanda ayrıntılı , çeşitli dekorasyonlar hazırladığım birkaç odam olurdu ^^
    Bunun reklamını LCD üzerinde camekanda gösterirdim heralde

0|0
    0|0
  • fotoraf fiyatlarını 80 tl değilde 79.99 tl yapar çok kişiyi toplardım

0|0
    0|0
Yükleniyor...