Kapat

Yıldız tilbenin bu sözü hakkında ne düşünüyorsunuz?

“İsrail’in sonuna az kald. Sizi ne duvarlarınız ne de ektiğiniz o ağaçlar kurtaramayacak. Size ölüm de olmayacak şeytanın oğulları Amerika israil. Allah Hitler’den razı olsun bunlara az bile yapmış ne kadar haklıymış adamcağız. Bu Yahudilerin sonunu gene müslümanlar getiricek. Allah’ın izniyle az kaldı az.”

Güncellemeler:
açıkcası ben bir devletin yaptığı şeyi bir ırka malletmesini hiç doğru bulmadım. hitleri ve soykırımı takdir ederek zulme karşı mesaj verilemez

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben popularitesini arttirmaya calistigini dusunuyorum, soyledigi sozler benim cocukken soyledigim sozlere benziyo cunku... ayrica Allah hitlerden razi olsun demek ne demek? Tamam kabul israil'in milletide genel olarak katil bir millet sonucta dusmanina tas atarak giden bir millete yuzlerce fuzeyle saldiriyo ama bu sozle bile bizim o serefsiz israilden ne farkimiz kaliyo?

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/Z21pMA.jpg . vakti gelecek merak etme kardeşim.

0|0
    0|0
  • Puhahaha. Müslümanlar kendi sonlarını getiryor kimsenin haberi yok. Yahudiler kötü mü iyi mi bilmem ama Hitler'in yaptıkları çok acaip şeyler. İyi yapmış denemez. Yahudiler onu yapar bunu yaparda adamlar zeki şimdi haklarını yememek lazım. Müslümanlarda birbirine düşmesinde Bomba sesleri duyacaklarına olan biteni duysunlar.

0|0
    0|0
  • Safsata. Allah ilmin yolundan gidene lutufta bulunur. Hurafe pesinde kosana degil.

0|0
    0|0
  • İt urur kervan yürür insanlar laflar söyler ucunun nere gideceğini düşünmeden ve bu ruh hastası kadın kayle alınmamalı

0|0
    0|0
  • o kadın bugüne kadar hiç mantıklı bir şey söylemediği için bunlara da inanmak zor açıkcası.

0|0
    0|0
  • İi demiş ellerine sağlık:)

0|0
    0|0
  • kısmen diyelim. ben zalime karşıda olsa zulüm etmeyi sevmiyorum. ayrıca bu müslümanlarmı getircekmiş yahudilerin sonunu sorsan herkes müslüman ama yaptığı şeylere haraketlerine bak alakası yok :) enteresan

0|0
    0|0
  • Çok doğru...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle çok doğru.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kuranda geçen bir ayettir bu tabi zamanını bilemeyiz. Hitleri desteklemesi tabiki büyük yanlış... Bir devletin yaptığını bir ırka malletmek diyorsun ya Yahudilerin hiçbiri kendi devletlerinin yaptıklarını yanlış bulmaz ve desteklerler. Birlik ve beraberlikleri sağladıkları için şu an böylesine güçlüler

0|0
    0|0
  • Çok çok çok doğru söylemiş

0|0
    0|0
  • Helal

1|0
    0|0
Yükleniyor...