Küçük bir not defteri :)?

Evet arkadaşlar küçük biri not defteri aldım vede içine şiirler güzel sözler bulup yzmak istiyorum ama bir türlü başlayamadım nasıl başlasam ilk sayfasına ne yazsam yardım edersminzi vede beğendiğiniz şiirler varsa söyleyin onları okuyup yazayım boşa vakit harcamak istemiyorum sizce iyimi yapıyorum:)

mesela ben Güzel gören güzel düşünür Güzel düşünen hayatından lezzet alır sözünü çok seviyorum ilk sayfaya onu yazsammı ki?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne kara kaşına ne kara gözüne,
    Ben tek bir sözüne tutulup kaldım.
    Değmedi ellerin bir kere yüzüme,
    Gel gör ki bin yıldır sanki vardın... "

İlk bunu yazdığımı hatırlıyorum yemi aldığım çizgisiz defterimim beyaz sayfalarına. Sonra kendi şiirlerim geldi. Güzel bir fikir yaptığın ve gayet eğlenceli de olacak senin için ancak tavsiyem buradan daha çok şairlerin hayatlarına inip onların satırlarını onların kalemimden çekip çıkartman. Oldukça fazlalar oldukça güzeller oldukça iyikiler, varlar.

0|1
    0|0
    • Buda güzel bir fikirr :) Zaten okuyup hayatıma yansıtacağım mesela çantamda duracak hep yollarda okuyacağım ama gerçeğe yansıtamıyorum :(

• Okumak bile yeterli, hislerin o satırların merdivenlerinde geziniyorsa eğer olmuş demektir, bir adam çantasında şiir defteri taşıyabiliyorsa biliyor demektir, hayatın gizli tadını. İyi geceler :)

Kızlar Ne Diyor 3

• ahmet tellinin şiirlerini oku ve begendiğin bir bölümünü yaz çünkü şiirleri cidden çok sağlam uç şiirler.

0|1
    0|0
    • Mesela ben şairi duymamıştım benim için iyi oldu :)

• Popüler olunca değeri düşüyor aslında en güzeli değerini bilen insanların yanında kalması bencede :) bende okuyayım Benide sevindirsin

• oku bakalım :)

• cemal süreya biliyorum sana giden yollar kapalı
    özdemir asaf lavinia
    can yücel bağlanmayacaksın körü körüne
    nazım hikmet bence artık sende herkes gibisin... daha çok var ama ilk sayfa için mevlananın sözleri olabilir.
    Ya da senin hayatında hangi konu ağır basıyorsa onla ilgili güzel cümleler bulabilirsin

0|1
    0|0
  • Bence çok güzel düşünmüşsün ve benim de böyle bir defterim var ilk sayfasına bana ilham veren bir şiiri yazmıştım ama diğer sayfalara kendi şiirlerimi yazıyorum sen de o beğendiğin sözü yazabilirsin ve diğer anlamlı bulduğun şeyleri.

0|0
    0|0
    • Şiiir yazamıyorummmm :((( söylesene beğendiklerini yazarım en azından okuyunca şimdi olduğum zamanları hatırlarım :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...