Kapat

Trip kolik grubunun çektiği, eminem ve rihanna love the way you lie özentisi "gözlerinin yeşilini özledim" klibi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Galiba bunu ilk keşfeden benim (iki klibi de izlediğiniz zaman yaptığım gözlemi anlamlı bulacaksınız) .

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• :) Türkiye'de rap denen bir şey yok zaten:) Aslında dünyanın hiçbir yerinde Eminem ve bir kaç nadir adam dışında rap yapabilen birisi yok. Eminem'e saygısızlık bu ama Eminem gibi birisi böyle bir klibi görmeyecek kadar yüksekte. Yani sadece kendi çaplarında eğlenmişler:)
    -Gecen bol olsun.-

1|0
    0|0
    • sağol :D canım bence de çok haklısın bu arada bir şey sorabilir miyim kaç yaşındasın?

• Gerçekten bilgisine güvendiğin bir insan diyorsa da sevin, gurur duy kendinle ama yine de fazla kaptırma kendini. Dua olayına gelince:) Cennetlik bir durumla ilgisi yok. Cennete gitmek için iki dua yeterli olmuyor maalesef ki bunu dini bir şey olarak da yapmıyorum zaten. Replik gibi bir şey sadece:)

• Birincisi ben sadece kendimi bilgili görüyorum derken şunu demek istemiştim.15 yaşındaki bir çocuk böyle işler pek burnunu sokmaz murat boz dinler atiye dinler trip kolik dinler vesaire ama ben hep kendimi farklı hissettim ve farklıyım da. Bazı konularda çok bilgi sahibi olduğum zamanlar oldu o yüzden dedim yoksa hiçbir şekilde kendimi övmek istememiştim. İkincisi de ben cennette kimseye beddua etmediğin herkese iyi dileklerde bulunduğun için karşılığını alırsın demiştim. Ve sadece şakaydı. Neyse bu konulardan sıkıldım ve artık kabullenmem lazım peki o zaman bende narsistim ve saat geç oldu. Ben bir çocuğum ve uyumam lazım. İyi geceler...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• taklitte olsa güzel

0|0
    0|0
    • Nasıl böyle bir şey diyebiliyorsun anlayamıyorum resmen özentiler. Tamam bir aralar (12 yaşlarımda) hayranıydım ama sonra çok ergence geldi ama eminemden ve rihanna dan hiçbir zaman vazgeçmedim.3 yaşımdan beri eminem dinliyorum ve hiçbir taklitini görmedim. Her ne kadar eminem dinleyenlere cehennemde yanacaksınız annesine küfür eden birisini dinleyip sözlerini söyleyip ona katılıyorsunuz dese de 3 yaşımdan beri bırakmadım ve bırakmayacağım da. Ama söz konusu arabesk taklitçi ve özenti bir rap grubuysa kusura bakma ama 2 aydan fazla dinlemem

• Kahkaha attım :D kız camış lan.

0|0
    1|0
  • O şarkı çürümedimi ya:)

0|0
    0|0
    • hangi trip koliğin mi bence de çürüdü ama ben sadece insanların anlayamadığıı bir gerçekliği paylaşmak istediğim trip koliğin ne kadar özenti ve pislik olduğunu yoksa trip kolik popülerliğini yitireli çok oldu

• Trip kolik arsız bela vb. bunlar yontma taş devrinden kalma şarkılar insanlar ozamanlar bu şarkıları taşları birbirine sürterek yapıyolardı ayrıca arabesk rapten nefret ediyorum allah rapin cezasını verdi:))

• Ya zaten hiçbiriniz benim dediğim şeyi anlayamıyor çünkü o iki klibi bir türlü izleyip karşılaştıramadınız. Ben trip kolik veya eski çağa olan düşüncelerinizi sormuyorum. Son kez söylüyorum lütfen subjecti tekrar okuyun ben trip koliğin gözlerinin yeşilini özledim klibinde love the way you lie klibine özentilik yapmasını nasıl buluyorsunuz ve bu konuda ne düşünüyorsunuz diyorum. Trip koliği seviyor musunuz , değişti mi , hala iyi bir grup mu falan diye sormuyorum !

• Çok kötü bir klip.

0|0
    0|0
    • Aslında asıl sorum Love the way you lie klibinin özentisi bir klip olmasıyla ilgili ne düşünüyorsunuz? du.(anlayamadıysan sorun değil , çok karışık bir cümle kurdum :) )

• Bu arada Love the way you lie den bahsetmiyorsun herhalde

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...