Noviembre hakkında görüşleriniz?

www.politikadergisi.com/.../noviembre.jpg

Türkçe ismi Kasım olan Noviembre, Achero Manas'tarafından 2003 yılında olayı yaşayan insanların gözünden beyaz perdeye aktarılmış.

Merak ettiğim tek şey: Aranızda izleyenler var mı? Film hakkındaki görüşleriniz, yorumlarınız nelerdir?

Edit: alkislarlayasiyorum.com/.../sanat-icinde-gelecegi-barindiran-bir-silahtir-noviember

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel bir İspanyol filmi. Biraz belgesel gibi , insanın içindeki sanat , tiyatro aşkını kabartan bir film.
    Tiyatro sanatseverlerin izlemesi gerektiği bir film ^^

Sanat gelecekte yüklü bir silahtır ! :)

1|0
    0|0
    • Değil mi? Benim en sevdiğim iki filmden bir tanesi..

• Pek çıkacağını düşünmemiştim zaten. Bataklıkta elmas aramak gibi..

• Aynen , ben alıştım bu tür şeylere.
      Eğlenceli şeyler dikkatlerini çekiyor :)

Erkekler Ne Diyor 4

• İdeallerin ve hayallerin paradan daha önemli olduğunu gösteren, bu yolda dünyayı değiştirmeye çalışan insanların nasıl cesurca çaba sarf ettiği anlatan izlenilesi bir filmdi. İzlediğimde daha önceden izleseydim demiştim. Henrich Böll'ün (kabataslak tabirle) " yazılar mermilerden daha tehlikelidir" sözü aklıma gelmişti son sahnede. Gerçekten de sanat her şeyi değiştirecek güce sahiptir, ki son sahnede o güçten korktukları için o olay yaşanmıştır (spoiler vermek istemiyorum) . Sanat dünyayı değiştirebilir fakat şu sistemde yanında bir erdem daha istiyor o da çoğu insana zor geliyor, o da 'cesaret'. Kaç tane Alfred gerekiyor ki dünyayı değiştirmek için?

0|0
    0|0
  • Noembre eee öö Novembr şay, kipat okiyorsin.

0|0
    0|0
  • 2 defa izledim. Harika bir belgesel film. Yaşanmış bir olayı anlatıyor zaten. Sonunda çok ağlamıştım. Silahtan çiçek çıkmıştı.

0|0
    0|0
  • İlk defa duygum gördüm, afiş ilgi çekici izlicem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...