Gitar çalmak istiyorum?

Hiç deneyimim yok, ilerlettiğimde daha nitelikli seçimler, şimdilik başlangıç için ise makul bir şey almayı düşünüyorum, "şöyle seçmelisin, şunlara dikkat etmelisin" dedikleriniz neler, ayrıca kurs şart mı?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Asla kurs olmadan çalamazsın yapamazsın edemezsin diyenlerrin * 1 sene boyunca kursa gitmeden ordan burdan internetten araştırarak kendi kendime çalarak öğrendim kurs şart değil al bir gitar ilk başta alıcaksan laguna ile başla hergün 2 saat çalış çözersin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• kursa gittim bişey öğretmediler.. uyuz oldum kendim çalmaya başladım baya çalıştım 4 5 yıl önce başladım şu an fena değilim. eğer yol gösterecek birini arıyorsan elimdeki kaynakları veririm. sana tavsiyem önce 3 4 ay kendin çalışıp mantığını kavrayınca biraz öyle kursa gitmen. çok daha yararlı olacaktır emin ol. kendin başlangıç açısından neler yapman gerektiğini yazarsan bana anlatırım sana :)

0|0
    0|0
    • Hoşgeldin :)

Nasıl bir gitar seçmeliyim, ve alır almaz hiç ders öğrenmeksizin tıngırdatarak bile olsa ufak sesler çıkarmam mümkün mü?

• Harikasın, ihtiyacım olan tüm bilgiler sendeler:))
      Ortalama olarak o fiyatta bir gitar almayı düşünüyorum, nasıl seçemeliyim, ve linklerini paylaşırsan çok mutlu olurum

• aslında en iyisi gitar bilen biriyle gitar almaya gitmektir çünkü önemli olan şey perde aralıkları gitarın ve tınısı birazda. bir kaç tane link vereyim ama bakmak lazım.
      www.hepsiburada.com/.../productDetails.aspx
      linkteki fena birşeye benzemiyor :) eğer mağazadan alacaksan oradaki adama biraz çaldırırsan fena olmaz :))

• Ucuz bir gitar al çünkü. Mahvolucak o gitar. ve kursagitmens gerek yok ben gitmeden ogrendim

0|1
    0|0
  • Koskocaman bir okyanus, sana bir deniz feneri lazım

Ne tür çalmak istiyorsun?

Elektro gitar mı istiyorsun ya da klasik mi herhangi bir tr mü?

vs. vs.

0|0
    0|0
  • Ben askere gidiyorum . Askerden geldikten sonra kayıt yaptırıcam . Sırf başlığa uyuz olduğumdan öyle yazdım :D :D

0|0
    0|0
  • hiç anladığım bir konu değil

0|0
    0|0
  • ben kursa gitmedim şu an elektro caliyorum kurs gerekmez bence tamamen senin calismana bagli hersey baslangic icin 2. el tercih edebilirsin klavyesine bak rahatmi diye akustik mi alacaksin yoksa klasik mi?

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ki, farkları nasıldır? İnternetten siparişlemeyi düşünmütüm

• bence akustik al klasik elle calinir ritim agirliklidir akustik pena ve elle calinir soloda calabilirsin hem ilerde elektroya gecmek istersen senin icin daha kolay olur oncelikle bir magazalari gez gitari bir eline al aslinda calan biriyle gitsen iyi olur

• Ne tür gitar çalmak istiyorsun?

0|0
    0|0
    • Başlangıçtayım, nasıl seçeceğim

• Bas gitarı seçmemin sebebi o kalın sesi diğer enstrümanlara göre bana çok daha farklı gelmişti ve etkisinde kalmıştım. Kaldı ki, bilgisayardan tut telefonumdaki EQ ayarlarına varıncaya kadar basa dönük ayarlıdır.

• Gerçi aldığım gitar yaklaşık 200 Euro civarı fakat işimi fazlasıyla görüyor. Diğer yorumumda belirttiğim gibi profesyonel olmadığım için gayet yeterli geliyor.

• ben kursa gitmeden öğrendim

0|0
    0|0
  • Kursa git, dominant hatun.

0|0
    0|0
  • İlk parça işte kuzu kuzu geldim olsun :D
    Kurs şart değil :)

0|0
    0|0
  • Bağlama çalmayı da düşünebilirsin

0|0
    0|0
    • O da olur hatta onu da çok seviyorum, siz hiç çaldınız mı?

• kursa gitmeye... üşeniyorum mu desem... kurs olmadan öğrensem daha güzel olur mu desem...

• hani istiyorum ki elimd ebir sazım olsun ufak bilgiler öğreneyim canım çektikçe bir türkü tıngırdatayım, yavaş yavaş da olsa yol alayım,,, bunlar evde olmaz mı, internetten ders i<lesem...

• Hırsız mısın? İlk kez mi calacaksin?

0|0
    0|1
  • Kursa kesin gitmelisin ve asla pes etme eninde sonunda ögreneceksin moralini bozma

0|0
    0|1
  • kurs şart degil sana ögretim istersen özele gelsene

0|0
    0|0
  • meraklı olduktan sonra kolay öğrenirsin iyi bilen birinden ders al

0|0
    0|0
  • kursa filan gerek yok. bilen birisnden yardım alabilirsin. en öenmli şey azim tabi

0|0
    0|0
  • Özelden yaz anlatayım böcek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet şart kursa gitmelisin

0|0
    0|0
  • 100 liralıkla başla derim. aslında gayret etsen kendin bile öğrenirsin

0|0
    0|0