Game of Thrones izleyenler ileri ki sezonda bizi neler bekliyor sizce?

Favori karakterinizi yazın ve ileri ki sezon da sizce neler olacak...

Güncellemeler:
stannis falan, savaş, ölüm falan, GOT izleyen kızlar eklesin. beğen duvarındayım-Stannis
JonSnow, Khal Drogo. Khal ölünce yerine Viper, Viper ölünce Ygritte, Ygritte ölünce Tyrion...

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Bende izliyorum ama ne olucak pek bir tahminim yok. Tyrion Lannister ı özelikle ne olucak merak ediyorum. Ayrıca arya tek basına yola nasıl devam edicek. Sonra sansa o adamla tek basına bir köşkte daha ne kadar kalabilir sansaya ne olucak? khaalesi ejderhaları zindana kapattı ejderhalar khallesiyle tavır almasın.. Peki Duvarda neler olucak ? john snowuda merak ediyorum. Ve tabiki bran artık uçabilicekmiş. Nasıl uçabilicek.. ? hı.. kafamda deli sorular :)

0|1
    0|0
    • İstersen ya kitaptan okuduklarımı anlatarak deli sorularını kaldırabilirim ya da yarısını anlatarak daha heyecanlandırabilirim?

• Öyle bir anlatıınki gidip kitabını alsasım geldi. Bu dediklerin hangi ktapta geçiyor. Kaçıncısında?

• he bu arada catelyn Stark 5. sezon 1. bölüm de onla ilgili birşey olur büyük ihtimal. 5 kitabı var 5. kitabı Ejderhaların dansı 1. bölüm ve 2. bölüm. mesela jon a 2. bölüm de kötü şeyler gelecek.4. kitabı kargaların ziyafeti 2. bölüm ü de alabilirsin. ama en sonları okuyacaksan ejderhaların dansı 1. bölüm ve 2. bölüm ü al. her kitap ortalama 1000 sayfa bunları 2 bölümyapmış 500 500 diye.

• khaleesi en sevdigim karakter tek umudum oydu ama Bran de cok iyi isler basaracak gibi geliyor kitaplarini malesef okumadim

0|1
    0|0
    • evet Bran gerçekten de çok iyi işler başaracak. Bir yabancı sitede ise Bran ı dizinin tek umudu olarak göstermişler yani Stannis, Bran ın yanında hiçbirşey bırakmışlar.

• Izleyip gorucez

• Arya ve Tyrion.

0|0
    0|1
  • Spoiler gibi olcak ama
    Khaleesi nin kacan ejderhasini dornelular buyutcek arya yuzu degisenlerle birlik olup annesinin yuzunu alip geri gelcek saniyorum jon snowu kotu gunler bekliuor brann baya guclenicek cersei yalniz kalicak..

0|1
    0|0
    • biraz Spoiler içerir okumayın :d
      ilk olarak Jon Snow ölmez :) o kötü şeyden kurtulacak. Khaleesinin ejderhası kaçmıyor du Khaleesi yeni khal a yakalanıyor diye duydum. Arya ise bravos ta suikastçı olacak. Cersei yi çıplak günler bekliyor :d Cersei yaptığı oyuna kendi ve margary düşecek :)

• Yok daha neler zannetmiyorum

• zaten Yönetmen e bağlı şeyler onlar artık. adam spoilercılara karşı olarak değiştiriyor :d

• Cersienin kehaneti gerçekleşebilir, arya və Jon dan beklentim büyük

0|1
    0|0
    • aynen. Cerseinin kehaneti gerçekleşmesse zaten dizi den birşey çıkmaz. arya dan bekleme Bran dan bekle. Bran çok şey yapacakkk :d

• Bran de olabilir ama daenerys sıktı artık atağa geçmesi lazim

• bence khaleesi ve jon snowun bir şekilde yolları kesişecek ve jon snow kral olacak :D ama 6 ya da 7. sezonda anca olur bu dediğim. dediydi dersiniz :)

0|0
    0|0
  • tek bildiğim jon snowun targeryan kanı taşıdigi gerisi sürpriz

0|0
    0|0
  • Bilemem ama merakla bekliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu ejderha harun ile stannis kralın şehri için kapışor arya hala gelişiyor benxe o son olayı çıkarırı ya da bu dizide vwlli olmuyor prt diyede ölevilir

0|1
    0|0
  • Benm favori karakter o cüceydi

0|1
    0|0
  • Kitabında yazmıyor mu bunun

0|1
    0|0
    • evet. şu an 5. sezonun sonunda jona, khaleesi ye, Tyrion a ne oalcağını biliyorum ama yönetmen değiştirebilir. geçen dizide bran ı kaçıran adam mesela onu dağ öldürecekti ama yönetmen değiştirmiş.

• Süprizler güzeldir.

• Ejderhaların annesi kralın şehrini basacak

0|1
    0|0
  • Canın spoiler istiyor heralde. Kitaptan uyarlanan diziler için böyle sorular sormamanı öneririm. Sorunun ayrıntısını bile okumadım. Bir dizi keyfimiz var onun içine ettirmem :=)

0|0
    0|0
  • Hacı favorimiz tabiki Tyrion reyiz.
    O ölmesinde gerisini salla :)
    Ha bide Jon Snow tabiki dizinin en ana karakterleri bu ikisi olacak ilerde

0|0
    0|0
  • kitabı var aç oku diyeceğim ama kitapla alakası yok.
    kesin ve net olan şey cinsellik ve ölüm.

0|0
    0|0
  • Kitapları okumuştum yazıyım sonunu ya da neler olucak ))

0|0
    0|0
Yükleniyor...