Nasıl bir tatil planlıyordunuz? planladığınız tatili yaşıyor musunuz?

arkadaşlar ben tatili biraz daha farklı ve daha güzel planlamıştım ama planladıgım tatili yaşayamıyorum asosyale bagladım resmen ya siz? planladıgınız tatili yaşayabiliyor musunuz?

0|0
113

En İyi Erkek Görüşü

• genelde planladıgım gıb oluyor bu sene sakın bır plajda şemsiyem soguk içeçeğim kitabım ve deniz istiyorum

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• planladığım tatile 2 hafta sonra başlıyorum. bayramda bodrum, ağustosta Amsterdam kurban bayramında mykonos :) anı yaşa eğlen felsefemiz :)

0|0
    0|0
  • yurt dışına çıkacaktım ama sağolsun cumhurbaşkanlığı seçimi sayesinde o da iptal oldu. öğretmenler gitmeyeydi iyiydi.

0|0
    0|0
  • Tatil ya da farkli herhangi bir konu benim icin farketmez, planlarimi eksiksiz uygularim. İstedigim gibi de olur, tikir tikir.

0|0
    0|0
  • yasıyorum zaten az olunca kıymetlı oluyo

0|0
    0|0
  • geç kalktığım ve kalkınca pilaja gidip ayaklarımı uzatıp kitap okuduğum bir tatil istiyorum ve şimdi TRT de sıtaj yapıyorum sabah 6 da kalkıp egoya biniyorumm :(

0|0
    0|0
  • :D şuanlık hayır yani evdeyim ramazan diye :D :D ramazandan sonra inş yapıcam bişeyler bir aksilik çıkmazsa bodrum'a gdicem tabiki ölmez kalırsam :D

0|0
    0|0
  • karı kız eylence diye planladım öylede devam ediyo kıza ver diyosun vermem demiyo ohh polonya gibisi yok

0|0
    0|0
  • Çadırımı ve uyku tulumumu alıp, dostlarımla ototstop yapıp , gezeceğiz. Durduğumuz yerde ahşap barakalar yapıp , köy kuracağız

0|0
    0|0
    • süpermişşş

• Bazen konakladığımız arazilerde bize yakın tarzda yaşayan yeni insanlaral tanışıyoruz , hatta olursa onlarda bizim otostop maceramıza katılıyorlar. Hem daha masrafsız , hemde sürdürülebilir..

• Bir aya yaklaştı , nerdeyse ailemden başka insan yüzü görmedim , tam planladığım tatil

0|0
    0|0
  • Her tatilde denize gittim bu sene köye gitmek davar gütmek istiyorum :-D

0|0
    0|0
  • planladığım tatil gelişim doluydu tek yaptığım evde oturmak :D

0|0
    0|0
  • Aynı durum bende de var :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben havaalanında bodruma antalyaya gidenlere boarding yapmaktan bıktım. Kimse bana tatil demesin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...