Her şeye özgürlük diyenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Özgürlük adına gençlere kötü örnek oluyorlar sonrada benim hayatım kimseyi ilgilendirmez diyorlar özgürlükse kendi içlerinde yaşasınlar türk olma özelliğimizi kaybediyoruz böyle yıkılacağız sadece kendilerini ilgilendirmiyor yani siz ne düşünüyor sunuz

0|0
7|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Özgürlüğün her istediğini yapmak olduğunu zannediyorlar bu tiplerin istediğinin adı özgürlük değil zevk serbestliğidir. Bana göre özgürlük istemediğini yapmamaktır her istediğini yapmak değildir

0|0
    0|0
  • özgürlük ama kime göre neye göre sinirlarini bilmiyoruz sanirim

0|0
    0|0
  • Haklısın filmlerde de çoğunlukla konu aynı hep bir kirli düzen var sonra bikaç kahraman sonra bunlar özgürlük için savaşıyo tamam filmde güzelde reelde gelince tüm ergenler ÖZGÜRLÜK İSTOOZ diye böğürünce saçma oluyor. Bide Atatürk ü kullanıpta özgürlük diye böğürünce insanın hiç saygısı kalmıyo böylelerine

0|0
    0|0
  • herşeye özgürlük derken biraz ütopik ve yüzeysel duruyor... birazda popülist ama temel hak ve özgürlükler dersen her bireyin hakkıdır savunurum..

0|0
    0|0
  • Dunyada Özgur olduğunu dusunen ınsanlar Aslında Modern Bırer Kole Haberlerı yok sadece.
    Ozgur olduklarını dusunuyorlar sadece. Tam bağımsız Özgurluk ısteyen kısılerde Sapkın Bır yola doğru ılerleyen ınsanlardır.

0|0
    0|0
  • yeahseeman ve Türk olma özelliği
    holişit

0|0
    0|0
  • neye göre özgürlük orası önemli, hangi alanlarda özgürlük, hangi konularda özgürlük,... özgürlük dediğin nedir biliyormusun, genel anlamda insanın kendini iyi hissetmesidir, insanı açıdan budur özgürlük... siyasi ve devlet açısından bakarsak biz özgür değiliz türk toplumu zaten özgür olmayı sevmeyen bir toplum, bir kere hakkımızı aramıyoruz ki özgür olalım

0|0
    0|0
  • malesef dunya globallesiyor ve bunun onune gecemiyoruz cunku insalarimiz tuketim toplumu olarak yetistirildi ve sadece tuketmek uzerine yasiyor. su anda dedigin gibi yasayan kapali tek toplum Kuzey Kore

0|0
    0|0
  • türk olma özelliği nedir yav insanlara zarar vermeyen herşey özgürlüğün kapsamındadır

0|1
    0|0
  • Aynen sana katılıyorum.

0|0
    0|0
  • özgürlüğün nerede bitip nerede başlayacağına kim karar verecek peki?

0|0
    0|0
  • Memelere özgürlük. Kahrolsun sutyenler.

0|0
    0|0
  • Komunist

0|0
    0|0
  • İnsanların özgürlügü birilerinin özgürlügünü kısıtlamadıgı sürece hiç birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Özgürlük bir başkasının özgürlüğünü kısıtlamamalı insanlara zarar vermemeli

0|0
    0|0
  • Hayatında hiç özgrürlük kavramının gerçekten ne anlama geldiğini bilmeyen kişiler onlar

0|0
    0|0
  • Baskasina zarar vermedigin surece istedigini yapabilirsin. Ozgurluk budur.

0|0
    0|0
  • Özgürlük mü insanlar çok fazla sınırlandıkları için mi böyle düşünüyorlar bence abartılıyor

0|0
    0|0
  • her şeye özgürlük yoktur. özgürlük başkası yanına geldiğinde biter toplu yaşam başlar.

0|0
    0|0
  • Özgürlük bana göre hiçbir şeye sahip olmamaktır.

0|0
    0|0
  • sana katılıyom

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bnde doğru bulmuyorum acikcasi. Bazi şeylere de bir sınır gerek. Hem sana gore özgürlük bir baskasinin özgürlüğünü kisitlayabiliyo bazen. Bu durumda yanlis olur herseye özgürlük istenmesi

0|0
    0|0
  • insan olma özelliginizi kaybetmeyeydiniz daha iyiydi.
    zira türk olma özelliginizi 600lü 700lü yillarda kaybedip araplastirildiniz.

0|0
    0|2
  • Özgürlük sadece kılıf.
    Özgürlük adı altında başka şeyler yatıyor malesef.
    Özentilik ve gevşekliğin sonucunda kötüye giden bir millet haline dönüşmekten korkuyorum açıkcası..

0|0
    0|0
  • özgürlük anlayışı kişiden kişiye değişir ama bu devirde, herkes çok gevşek olmuş.

0|0
    0|0
  • Saçmalık

0|0
    0|0
  • İnsanların 'Özgürlük' anlayışı farklı.

0|0
    0|0
  • Özgürlük diye hertürlü pisliği yapiyolar. Sonra değerlerimizi kaybediyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...